COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kefalonian Lines

Kefalonia Lines je grécka námorná spoločnosť, ktorá prevádzkuje plavby medzi ostrovmi Kefalonia a Zakynthos v Iónskom mori, hneď pri západnom pobreží, a prístavom Poros na pevnine.

Služba, ktorá slúži ako most medzi gréckou pevninou a krásnymi Iónskymi ostrovmi, bola založená v roku 2013 a ponúka rýchle plavby až štyrikrát denne, zvyčajne v trvaní približne hodiny. Po nedávnej rekonštrukcii svojej vlajkovej lode F/B Nissos Kefalonia sa spoločnosť naďalej usiluje o kvalitné služby pre obyvateľov Kefalónie, s víziou, že sa čoskoro stane lídrom na trhu prepravy trajektov do a z ostrova.

F/B Nissos Kefalonia, všeobecne považovaná za najobľúbenejšiu loď na Kefalónii, má dĺžku 123 metrov a pláva rýchlosťou 21 uzlov. Na palube sa nachádza široký výber produktov, zatiaľ čo v mnohých reštauráciách a baroch si môžete pochutnať na pôsobivom výbere z miestnehoh občerstvenia a kuchyne. F/B Zakynthos I, hoci je o niečo menšia, má dlhodobú históriu v tomto regióne a už od roku 1991 pomáha rozvoju cestovného ruchu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Kefalonian Lines, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Kefalonian Lines. Ak je to možné, taktiež porovnáme Kefalonian Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Kefalonian Lines