Kefalonian Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Kefalonian Lines

Kefalonia Lines je grécka námorná spoločnosť, ktorá prevádzkuje plavby medzi ostrovmi Kefalonia a Zakynthos v Iónskom mori, hneď pri západnom pobreží, a prístavom Poros na pevnine.

Služba, ktorá slúži ako most medzi gréckou pevninou a krásnymi Iónskymi ostrovmi, bola založená v roku 2013 a ponúka rýchle plavby až štyrikrát denne, zvyčajne v trvaní približne hodiny. Po nedávnej rekonštrukcii svojej vlajkovej lode F/B Nissos Kefalonia sa spoločnosť naďalej usiluje o kvalitné služby pre obyvateľov Kefalónie, s víziou, že sa čoskoro stane lídrom na trhu prepravy trajektov do a z ostrova.

F/B Nissos Kefalonia, všeobecne považovaná za najobľúbenejšiu loď na Kefalónii, má dĺžku 123 metrov a pláva rýchlosťou 21 uzlov. Na palube sa nachádza široký výber produktov, zatiaľ čo v mnohých reštauráciách a baroch si môžete pochutnať na pôsobivom výbere z miestnehoh občerstvenia a kuchyne. F/B Zakynthos I, hoci je o niečo menšia, má dlhodobú históriu v tomto regióne a už od roku 1991 pomáha rozvoju cestovného ruchu.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Kefalonian Lines, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Kefalonian Lines. Ak je to možné, taktiež porovnáme Kefalonian Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.