COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kobee

Kobee je vysokorýchlostný krídlový trajekt prevádzkovaný juhokórejskou lodnou spoločnosťou Miraejet, plávajúci medzi mestami Fukuoka v Japonsku a Busan v Južnej Kórei za približne 3 hodiny a ponúka často lacnejší spôsob cestovania medzi oboma krajinami.

Taktiež vám ušetrí viac času než by ste strávili na cestách so železničnými spoločnosťami na transsibírskej, transmandžuskej či transmongolskej trase, ktoré zvyčajne trvajú niekoľko dní a nie hodín.

Na palube Kobee nájdete pohodlné miesta na sedenie na dvoch podlažiach, toalety, úschovňu batožiny, veľké okná, rovnako ako bezcolný obchod, kde si môžete kúpiť celý rad produktov, vrátane nápojov, občerstvenia a kozmetiky. Deky, noviny a časopisy sú k dispozícii na požiadanie.

Kobee poskytuje rýchlu, bezpečnú a pohodlnú plavbu a zážitok z cesty určite predčí všetky vaše očakávania.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Kobee s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.