Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 2799 trasách a z 660 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Kolumbia

Kolumbia je krajina v severnej časti Južnej Ameriky, ktorá na severozápade susedí so Strednou Amerikou.

Čo sa tu dá vidieť?

Kolumbia má dva krát väčšiu rozlohu než Francúzsko a zaberá značnú časť Južnej Ameriky, vrátane súostrovia Sv. Ondreja, Providencie a Sv. Kataríny v Pacifickom oceáne. Vďaka svoje veľkosti sú podnebie a príroda v Kolumbii veľmi rôznorodé - od zasnežených Ánd, rozľahlých údolí ať po púštne pláne a tropické pláže.

Kolumbia je jednou zo 17 krajín s najväčšou diverzitou. Ukrývaja neuveriteľné množstvo rôznych druhov zvierat a rastlín, rovnako ako niekoľko endemických druhov. Najznámejšia je však tými najlepšími archeologickými objavmi v Južnej Amerike, z čoho najzáhadnejšou je San Agustin, najväčšia skupina náboženských pomníkov a megalitických sôch na celom kontinente. Tiež by ste mali vidieť staroveké "stratené mesto" v oblasti Sierra Nevada, ktoré bolo pravdepodobne objavené 650 rokov pred Machu Picchu v Peru a nájdete tu takmer dvesto terás

Kam ísť?

Bogota, tretie najvyššie položené hlavné mesto na svete, je kozmopolitné mesto, ktoré je najlepším príkladom užasnej kultúrnej diverzity a bohatej histórie krajiny, s dláždenými námestiami a množstvom pamiatok vrátane Kostola San Francisco a Národného divadla. Lanovky poskytujú fantastický výhľad na mesto z vrcholu Monserrate, čo je hora s nadmorskou výškou 10 tisíc metrov. Zona G ponúka unikátne medzinárodné kuchyne.

Medellin, ktoré sa prezýva "mesto večnej jari", je halvné mesto hornatého regiónu Antioquia, každý rok hostí slávny kvetinový festival. Po problematických 90.rokoch a transformácii je Medellin určite najinovatívnejšie a moderné mesto v Kolumbii. Mesto je lanovkou dobre prepojené s okolitými oblasťami a ponúka krásny výhľad na Aburra Valley. Hlavné námestie je plné obrovských bronzových sôch a môžete tu tiež nájsť najväčšie múzeum umenia v krajine.

Súostrovie San Andres, Providencia a Santa Catalina, hoci sú geograficky bližsie k Nikaragui patria Kolumbii a ležia v Karibskom mori. Tieto ostrovy, lemované mádhernými koralovými útesmi, majú dlhú históriu spojenú s Veľkou Britániou a niektorí obyvatelia stále hovoria starovekým anglicko-kreolským jazykom, ktorý má viac než 300 ročnú históriu.

Aké trajekty sú dostupné v Kolumbii?

Trajekty spájajú ostrov Providencia a San Andres, s piatimi plavbami týždenne každým smerom cez ligotajúce sa Karibské vody s jednými z najlepších pohľadom na more v Kolumbii. Tieto vnútroštátne plavby sú prevádzkované spoločnosťou Conocemos Navegando a trvajú tri hodiny z Providencie a štyri zo San Andres.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Conocemos Navegando
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Kolumbia