Langkawi Ferry Services
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services je uznávanou trajektovou spoločnosťou v Malajzii, ktorá prepája dva z najznámejších ostrovov v krajine, Penang a Langkawi, iba kúsok od západného pobrežia pri ústí Malakského prielivu.

Langkawi Ferry Services je jednou z popredných spoločností v malajzijskom trajektovom priemysle a aj preto sa v roku 2015 stala víťazom ocenenia Langkawi Tourism Awards. V roku 1997 bolo za účelom naštartovania spoločnosti predstavených šesť nových vysokorýchlostných trajektov a tento počet v priebehu rokov narástol na dvanásť. Súčasťou flotily sú jedny z najrýchlejších osobných lodí v tomto regióne. S viac než dvadsaťročnými skúsenosťami v námornom priemysle má spoločnosť Langkawi Ferry Services vynikajúcu povesť, a to aj vďaka svojej reputácii a dôrazu na bezpečnosť svojich cestujúcich.

Lode Langkawi Ferry Services sa môžu pochváliť polohovateľnými sedadlami, plne klimatizovanými priestormi či kinosystémom, ktoré poskytujú zábavu pre všetky vekové kategórie. Maximálna rýchlosť lodí sa pohybuje medzi 32 až 40 uzlov, s kapacitou 100 až 200 cestujúcich.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Langkawi Ferry Services s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Langkawi Ferry Services s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.