Le Havre
Rosslare
Trajekty do Írsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Le Havre do Rosslare

Linka Le Havre Rosslare spája Francúzsko s Írsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Brittany Ferries. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 20 hodín 29 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Le Havre Rosslare sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Le Havre do Rosslare

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Írsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Le Havre do Rosslare?

Čas prepravy trajektom z Le Havre do Rosslare je približne 20h 29m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Le Havre a Rosslare?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Le Havre do Rosslare a toto je
  • Brittany Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Le Havre do Rosslare?

Rezervujte si trajekty z Le Havre do Rosslare prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Le Havre

Le Havre je prístavné mesto v Normandii na severozápade Francúzska, ktoré leží na pravom brehu ústia rieky Seina. Je známe hlavne ako druhý najväčší francúzsky prístav (po Marseille), ale nachádza sa tu aj najväčší kontajnerový prístav krajiny. Mesto bolo po škodách z druhej svetovej vojny prestavané, pričom mnoho z jeho povojnových stavieb je dielom architekta Auguste Perret. Nová povojnová architektúra sa môže zdať niektorým ľuďom brutálna, ale je nutné povedať, že je unikátna. Je tu niekoľko zaujímavých stavieb, ktoré stojí za to vidieť. V roku 2005 sa dostalo mesto na zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO.

Prístav Havre má dva trajektové terminály. Terminál de Grand Bretagne (britský terminal) je stále v prevádzke, ale írsky terminál už nie je využívaný. V prístave je obchod, kaviareň a zmenáreň a na ulici Boulevard Clemanceau je miesto, kde Vám poskytnú turistické informácie. Trajekty sa z prístavu plavia aj do Portsmouthu.


Sprievodca prístavom Rosslare

Mesto Rosslare sa nachádza v Írsku v grófstve Wexford a už viac ako 100 rokov je obľúbeným letoviskom turistov. Rosslare Strand, ako znie celé meno tohto mesta, a ktoré ho odlišuje od neďalekého prístavu Rosslare Harbour, sa pýši skutočnosťou, že je jedným z najslnečnejších miest Írska a záznamy dokazujú, že mesto si ročne užíva v priemere o 300 hodín viac slnečného svitu ako zvyšok Írska. Dlhá piesočnatá pláž v meste získala štatút Modrej vlajky a aj preto je obľúbená medzi plavcami a rodinami. V blízkosti mesta sa nachádzajú aj dobré golfové ihriská.

Medzi zariadenia v prístave patrí reštaurácia, bar na pobreží, čakáreň, detský kútik, obchody, požičovňa áut, prebaľovací kútik, zmenáreň a kancelária ministerstva poľnohospodárstva. Trajektové služby z Rosslare plávajú do prístavov Pembroke (4 hodiny), Fishguard (3 hodiny a 30 minút), ako aj Cherbourg a Roscoff vo Francúzsku.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.