COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Leve Ferries

Leve Ferries prevádzkuje plavby medzi prístavom Pireus na okraji Atén a ostrovom Aegina patriaceho do Sarónskeho súostrovia v Egejskom mori.

So svojím obrovským trajektom s názvom Ionian ponúka spoločnosť Leve Ferries bezpečnú a pohodlnú jazdu naprieč Egejským morom. Plavidlo má celý rad moderných a štýlových barov, zatiaľ čo veľké priestory na sedenie sú vybavené televíziou a klimatizáciou. Trajekt je schopný prepraviť veľké množstvo vozidiel, čo ešte viac uľahčuje možnosť preskúmať niektoré z najpopulárnejších turistických atrakcií v Grécku.

Trajekt odchádza z prístavu Pireus,hlavného dopravného uzlu krajiny, ktorý sa nachádza asi 10 km juhozápadne od centra hlavného mesta. Je to najväčší prístav v Stredomorí, s viac než 20 miliónov prepravených cestujúcich každý rok.

Aegina, jeden zo Sarónských ostrovov, ležiacich v zálive s rovnakým názvom, je nesmierne populárna dovolenková destinácia medzi obyvateľmi Atén, pretože sa nachádza len 30 kilometrov od prístavu Pireus.

Takže s Leve Ferries Vás delí len krátka plavba od idylických pláží a pozoruhodných historických pamiatok ostrova Aegina.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Leve Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Leve Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.