Leve Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Leve Ferries

Leve Ferries prevádzkuje plavby medzi prístavom Pireus na okraji Atén a ostrovom Aegina patriaceho do Sarónskeho súostrovia v Egejskom mori.

So svojím obrovským trajektom s názvom Ionian ponúka spoločnosť Leve Ferries bezpečnú a pohodlnú jazdu naprieč Egejským morom. Plavidlo má celý rad moderných a štýlových barov, zatiaľ čo veľké priestory na sedenie sú vybavené televíziou a klimatizáciou. Trajekt je schopný prepraviť veľké množstvo vozidiel, čo ešte viac uľahčuje možnosť preskúmať niektoré z najpopulárnejších turistických atrakcií v Grécku.

Trajekt odchádza z prístavu Pireus,hlavného dopravného uzlu krajiny, ktorý sa nachádza asi 10 km juhozápadne od centra hlavného mesta. Je to najväčší prístav v Stredomorí, s viac než 20 miliónov prepravených cestujúcich každý rok.

Aegina, jeden zo Sarónských ostrovov, ležiacich v zálive s rovnakým názvom, je nesmierne populárna dovolenková destinácia medzi obyvateľmi Atén, pretože sa nachádza len 30 kilometrov od prístavu Pireus.

Takže s Leve Ferries Vás delí len krátka plavba od idylických pláží a pozoruhodných historických pamiatok ostrova Aegina.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Leve Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Leve Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.