COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Limbongan Maju

Spoločnosť Limbongan Maju, založená prístavnou správou malajského štátu Johor, zabezpečuje plavby na krátkom úseku medzi Changi v Singapure a Tanjung Belungkor v Malajzii, na juhu Malajského poloostrova.

Trasa je v prevádzke od začiatku roka 2012 a lode Bahtera Express a MV Falcon II premávajú cez týždeň dvakrát denne v každom smere, častejšie cez víkendy a sviatky. Plavidlá spoločnosti Limbongan Maju môžu prepraviť až 120 cestujúcich. Vzhľadom na krátky čas plavby je vybavenie lodí obmedzené.

Trajektový terminál v Tanjung Belungkor bol oficiálne otvorený v roku 1993 a je ideálnou vstupnou bránou pre ostrov Desaru, ktorý sa nachádza asi pätnásť minút od prístavu. Desaru je obľúbenou destináciou v regióne a priťahuje turistov zblízka i zďaleka.

Singapúrsky trajektový terminál Changi sa nachádza juhovýchodne od známejšieho terminálu Changi Point.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Limbongan Maju s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Limbongan Maju