Limbongan Maju
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Limbongan Maju

Spoločnosť Limbongan Maju, založená prístavnou správou malajského štátu Johor, zabezpečuje plavby na krátkom úseku medzi Changi v Singapure a Tanjung Belungkor v Malajzii, na juhu Malajského poloostrova.

Trasa je v prevádzke od začiatku roka 2012 a lode Bahtera Express a MV Falcon II premávajú cez týždeň dvakrát denne v každom smere, častejšie cez víkendy a sviatky. Plavidlá spoločnosti Limbongan Maju môžu prepraviť až 120 cestujúcich. Vzhľadom na krátky čas plavby je vybavenie lodí obmedzené.

Trajektový terminál v Tanjung Belungkor bol oficiálne otvorený v roku 1993 a je ideálnou vstupnou bránou pre ostrov Desaru, ktorý sa nachádza asi pätnásť minút od prístavu. Desaru je obľúbenou destináciou v regióne a priťahuje turistov zblízka i zďaleka.

Singapúrsky trajektový terminál Changi sa nachádza juhovýchodne od známejšieho terminálu Changi Point.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Limbongan Maju s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.