COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liverpool Birkenhead - Douglas je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Liverpool Birkenhead do Douglas

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Anglicko do ostrov Man.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Liverpool Birkenhead - Douglas

    • 2 plavby týždenne 4 hod 15 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Liverpool Birkenhead do Douglas

Linka Liverpool Birkenhead Douglas spája Anglicko s ostrov Man. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Steam Packet. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Liverpool Birkenhead Douglas sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Liverpool Birkenhead

Birkenhead patrí do rozsiahleho systému liverpoolskych dokov prevádzkovaných spoločnosťou Mersey Docks and Harbour Company. Spoločnosť Stena Line prevádzkuje z terminálu trajektov s názvom Twelve Quays, odkiaľ sa plavia trajekty určené pre osobnú a nákladnú prepravu, obľúbenú trasu z Liverpoolu Birkenhead do Belfastu v Severnom Írsku, z ktorej sa taktiež plavia trajekty do mesta Douglas na ostrove Man, ktoré prevádzkuje spoločnosť Steam Packet.

Birkenhead je mesto na polostrove Wirral v regióne Wirral v Merseyside na severozápade Anglicka. Mesto leží na západnom brehu rieky Mersey, priamo oproti mestu Liverpool. História mesta, ktoré je významným námorným prístavom, je úzko spätá so stavbou lodí.

Návštevníci mesta tu nájdu jeden z prvých parkov financovaných z verejných zdrojov vo Veľkej Británii. V roku 1843 bol navrhnutý sirom Josephom Paxtonom. K zaujímavým historickým pamiatkam mesta patrí veterný mlyn Bidston, ktorý sa nachádza na kopci za mestom, ďalej vodná veža a záhrady Flaybrick, ako aj kostol sv. Jakuba či katolícky kostol St.Werburgh's.