Livorno
Ile Rousse
Trajekty do Korzika
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Livorno do Ile Rousse

Trajektová trasa Livorno Ile Rousse spája Taliansko s Korzika a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Ferries sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti La Meridionale sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 59 minút.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Livorno Ile Rousse medzi Taliansko a Korzika. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Korzika.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Livorno do Ile Rousse?

Čas prepravy trajektom z Livorno do Ile Rousse je približne 5h 29m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Livorno do Ile Rousse?

Cena trajektu z Livorno do Ile Rousse sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Livorno do Ile Rousse je 355 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Livorno a Ile Rousse?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Livorno do Ile Rousse. Toto je
  • Corsica Ferries
  • La Meridionale

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Livorno do Ile Rousse?

Rezervujte si trajekty z Livorno do Ile Rousse prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Aká je vzdialenosť z Livorno do Ile Rousse?

Vzdialenosť medzi Livorno a Ile Rousse je približne 98 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Livorno

Talianske prístavné mesto Livorno leží na západnom pobreží Toskánska v Ligúrskom mori. V jeho štvrti Nové Benátky je zachovaná ešte pôvodná architektúra a pôvodný pôdorys ulíc. Tu môžu návštevníci vidieť staré mosty, úzke uličky, šľachtické domy a kanalizačnú sieť, ktorá bola využívaná na prepojenie prístavu a mestských prístavných skladov. Obdivovať je možné množstvo neoklasických budov, múzeí, verejných parkov a kultúrnych inštitúcií. Za návštevu určite stojí múzeum Museo Mascagnano, kde sú pamiatky, dokumenty a opery slávneho skladateľa a dirigenta Pietra Mascagniho, ktorý žil v Livorne. Niektoré z jeho opier je možné počuť počas lyrickej hudobnej sezóny.

Livorno je tretí najväčší prístav na západnom pobreží Talianska a je tu k dispozícii veľa služieb a zariadení vrátane služieb pre nákladnú, ako i osobnú dopravu. V prístave sa nachádzajú bezbariérové rampy, toalety a sprchy pre cestujúcich. K dispozícii sú aj bary, reštaurácie, konferenčné centrum, banky a informácie pre cestujúcich. Z prístavu premávajú trajektové linky do prístavov Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari a do Tuniska.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.