Lomprayah High Speed Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed Ferries je jednou z pôvodných trajektových spoločností v Thajsku, ktorá zabezpečuje rýchlu trajektovú prepravu z Koh Samui Koh Phangan, Koh Tao a Chumphon.

Ako už názov spoločnosti napovedá, Lomprayah High Speed Ferries sa špecializuje na rýchle a spoľahlivé plavby a pýši sa najrýchlejšou prepravou v Thajskom zálive. Napríklad plavba z Koh Samui na Koh Phangan trvá iba 20 minút, pričom je toto jedna z najrušnejších trajektových trás v krajine, vzhľadom k popularite týchto ostrovov medzi zahraničnými turistami.

Čo im umožňuje tak rýchlo prepravovať cestujúcich je využitie piatich menších, výkonnejších plavidiel s účinným naloďovacím a vyloďovacím mechanizmom, takže každá cesta je úplne bezproblémová, a to od začiatku do konca. Spoločnosť má flotilu moderne navrhnutých plavidiel, pričom najväčšie má kapacitu viac než 400 cestujúcich a dĺžku 32 metrov, čo vám zaručí ten najlepší spôsob prepravy pomedzi tie najkrajšie ostrovy v Thajsku.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Lomprayah High Speed Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Lomprayah High Speed Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Lomprayah High Speed Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Lomprayah High Speed Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.