COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lomprayah High Speed Ferries

Lomprayah High Speed Ferries je jednou z pôvodných trajektových spoločností v Thajsku, ktorá zabezpečuje rýchlu trajektovú prepravu z Koh Samui Koh Phangan, Koh Tao a Chumphon.

Ako už názov spoločnosti napovedá, Lomprayah High Speed Ferries sa špecializuje na rýchle a spoľahlivé plavby a pýši sa najrýchlejšou prepravou v Thajskom zálive. Napríklad plavba z Koh Samui na Koh Phangan trvá iba 20 minút, pričom je toto jedna z najrušnejších trajektových trás v krajine, vzhľadom k popularite týchto ostrovov medzi zahraničnými turistami.

Čo im umožňuje tak rýchlo prepravovať cestujúcich je využitie piatich menších, výkonnejších plavidiel s účinným naloďovacím a vyloďovacím mechanizmom, takže každá cesta je úplne bezproblémová, a to od začiatku do konca. Spoločnosť má flotilu moderne navrhnutých plavidiel, pričom najväčšie má kapacitu viac než 400 cestujúcich a dĺžku 32 metrov, čo vám zaručí ten najlepší spôsob prepravy pomedzi tie najkrajšie ostrovy v Thajsku.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Lomprayah High Speed Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Lomprayah High Speed Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Lomprayah High Speed Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Lomprayah High Speed Ferries