COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. je poprednou trajektovou spoločnosťou v Južnej Kórei, ktorej trajekty sa plavia cez Žlté more z prístavov Incheon a Pyeongtaek na západnom pobreží Južnej Kórey, do Lianyungangu (provincia Jiangsu) vo východnej Číne.

Každý z ich trajektov je výborne vybavený, nájdete tu množstvo kórejských a čínskych reštaurácií, bezcolné obchody so širokou škálou výrobkov, herne či Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež veľký výber kajút, čo vám umožní vybrať si to najvhodnejšie ubytovanie.

Lianyungang Ferry Co. prepája tri kultúrne významné mestá vo východnej Ázii a je tou najlepšou spoločnosťou pre objavovanie čínskej a kórejskej histórie a kultúrnych pamiatok, a to najmä mesta Lianyungang s nádhernými horami Huaguo a množstvom vodopádov. Tretie najväčšie mesto v Južnej Kórei, Incheon, je finančné stredisko s nádhernými pobrežnými ostrovčekmi, zatiaľ čo Pyeongtaek je miesto, kde sa v roku 1950 odohrala slávna bitka medzi USA a severokórejským vojskom.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti LYG Ferry, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s LYG Ferry na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť LYG Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy LYG Ferry