LYG Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. je poprednou trajektovou spoločnosťou v Južnej Kórei, ktorej trajekty sa plavia cez Žlté more z prístavov Incheon a Pyeongtaek na západnom pobreží Južnej Kórey, do Lianyungangu (provincia Jiangsu) vo východnej Číne.

Každý z ich trajektov je výborne vybavený, nájdete tu množstvo kórejských a čínskych reštaurácií, bezcolné obchody so širokou škálou výrobkov, herne či Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež veľký výber kajút, čo vám umožní vybrať si to najvhodnejšie ubytovanie.

Lianyungang Ferry Co. prepája tri kultúrne významné mestá vo východnej Ázii a je tou najlepšou spoločnosťou pre objavovanie čínskej a kórejskej histórie a kultúrnych pamiatok, a to najmä mesta Lianyungang s nádhernými horami Huaguo a množstvom vodopádov. Tretie najväčšie mesto v Južnej Kórei, Incheon, je finančné stredisko s nádhernými pobrežnými ostrovčekmi, zatiaľ čo Pyeongtaek je miesto, kde sa v roku 1950 odohrala slávna bitka medzi USA a severokórejským vojskom.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti LYG Ferry, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s LYG Ferry na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť LYG Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.