COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Majestic Fast Ferry

Majestic Fast Ferry prevádzkuje trajektovú dopravu medzi Singapurom a indonézskym ostrovom Batam v rušnom Singapurskom prielive niekoľkokrát denne.

Z terminálu Harbourfront v Singapure sa lode Majestic Fast Ferry plavia do/z dvoch prístavov v severnej časti ostrova Batam. Plavba do Batam Centre je častejšia, až 12 krát denne, zatiaľ čo plavba do Sekupang sa uskutočňuje 9 krát denne a cesta trvá necelú hodinu.

Spoločnosť Majestic Fast Ferry, predtým známa ako Pacific Ferry, využíva na svoju činnosť plavidlá Pacific Ferry, ako aj tie, ktoré predtým patrili spoločnosti WaveMaster Ferries. Trajekty na oboch trasách premávajú takmer každú hodinu na ostrov Batam, od 8:00 do 21:00 a plavba trvá približne 45 minút. Flotila pozostáva z 3 katamaránov, ktoré prepravia až 200 pasažierov naraz, ako aj z jednotrupových plavidiel s názvom Wavemasters, ktoré majú kapacitu 168 cestujúcich, a plavidla MV Pacific s kapacitou pre 200 cestujúcich.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Majestic Fast Ferry, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Majestic Fast Ferry. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Majestic Fast Ferry s inými trajektovými operátormi.