COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mali Lošinj - Trieste je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Chorvátsko do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mali Lošinj - Trieste

    • 2 Sailings Weekly 4 hr 5 min
    • Get price

Trajekty z Mali Lošinj do Trieste

Linka Mali Lošinj Trieste spája Chorvátsko s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Liberty Lines Fast Ferries. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 5 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Mali Lošinj Trieste sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Mali Lošinj

Prístavné mesto Mali Lošinj sa nachádza v prímorsko-gorskokotarskej župe na juhovýchodnom pobreží ostrova Lošinj v západnej časti Chorvátska. Vďaka svojmu teplému podnebiu, novým hotelom, letoviskám a krásnym plážam je mesto a jeho okolie obľúbeným cieľom turistov. Nájdete tu domy bývalých námorných kapitánov z 19.storočia, ktoré lemujú nábrežie. Napriek veľkému množstvu turistov sa mestu podarilo udržať si svoje čaro a atmosféru. Hotely sú umiestnené prevažne mimo mesta. Tento región začal nadobúdať na popularite v 19. storočí, keď si tu zbohatlíci z Viedne a Budapešti začali stavať vily a luxusné hotely. Niektoré z týchto budov tu ešte stoja, ale väčšina z nich bola prerobená na moderné budovy. Tie sú obklopené množstvom borovicových lesov, ktoré lemujú krásne zátoky a pláže v oblasti.

Z prístavu Mali Lošinj plávajú trajekty do rôznych destinácií v Chorvátsku a Taliansku, vrátane Benátok.