Trajekty z Mali Lošinj do Trieste

Linka Mali Lošinj Trieste spája Chorvátsko s Taliansko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Liberty Lines Fast Ferries. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 5 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Mali Lošinj Trieste sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mali Lošinj - Trieste

Priemerné ceny pre Mali Lošinj Trieste

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zaplatené našimi zákazníkmi na tejto trase. Ceny sú za osobu.

Sprievodca prístavom Mali Lošinj

Prístavné mesto Mali Lošinj sa nachádza v prímorsko-gorskokotarskej župe na juhovýchodnom pobreží ostrova Lošinj v západnej časti Chorvátska. Vďaka svojmu teplému podnebiu, novým hotelom, letoviskám a krásnym plážam je mesto a jeho okolie obľúbeným cieľom turistov. Nájdete tu domy bývalých námorných kapitánov z 19.storočia, ktoré lemujú nábrežie. Napriek veľkému množstvu turistov sa mestu podarilo udržať si svoje čaro a atmosféru. Hotely sú umiestnené prevažne mimo mesta. Tento región začal nadobúdať na popularite v 19. storočí, keď si tu zbohatlíci z Viedne a Budapešti začali stavať vily a luxusné hotely. Niektoré z týchto budov tu ešte stoja, ale väčšina z nich bola prerobená na moderné budovy. Tie sú obklopené množstvom borovicových lesov, ktoré lemujú krásne zátoky a pláže v oblasti.

Z prístavu Mali Lošinj plávajú trajekty do rôznych destinácií v Chorvátsku a Taliansku, vrátane Benátok.