COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mar de Ons

Mar de Ons je hlavným prevádzkovateľom trajektovej prepravy na galícijskom pobreží v severozápadnom Španielsku a ponúka časté plavby z miest Vigo, Cangas a Baiona na ostrovy Ons, San Simon a súostrovie Cies.

Spoločnosť Mar de Ons bola založená v roku 1993 a odvtedy je poprednou trajektovou spoločnosťou v regióne, ktorú využíva viac než milión cestujúcich ročne, a to 365 dní v roku. V súčasnosti sa môže pochváliť najväčšou a najmodernejšou flotilou na pobreží Galície, ktorá zahŕňa 10 veľkých katamaránov.

Každé plavidlo je plne vybavené najmodernejšou bezpečnostnou technológiou, veľkými vonkajšími palubami, vynikajúcimi toaletami a veľkými bufetmi so širokým sortimentom občerstvenia.

Vynikajúca kvalita služieb poskytovaných Mar de Ons bola uznaná aj regionálnou radou pre cestovný ruch v oblasti Rías Baixas, ktorá spoločnosti nedávno udelila ocenenie za jej "záväzok poskytovať kvalitné služby", čo znamená, že ak sa vyberiete na krásne galícijské ostrovy, máte na plavidlách Mar de Ons zaručenú vynikajúcu úroveň služieb.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Mar de Ons s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Mar de Ons

Alternatívne spoločnosti a trasy