Marina Srikandi
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Marina Srikandi

Marina Srikandi ponúka vysokorýchlostnú trajektovú prepravu medzi ostrovmi dovolenkového raja - Bali, Lombok a Gili v Indonézii. O spoločnosti je známe, že je jedným z najväčších trajektových prevádzkovateľov v regióne a môže sa pýšiť profesionalitou aj vďaka skúseným kapitánom a ich posádke.

Spoločnosť Marina Srikandi, ktorá bola založená v decembri roku 2010, využíva 4 ultramoderné plavidlá. Všetky poskytujú príjemnú cestu, pretože sú špeciálne navrhnuté tak, aby zvládli indonézsku vodu. Na palube nájdete klimatizované priestory na sedenie, priestrannú “slnečnú terasu”, toaletu a najnovšie bezpečnostné vybavenie. Na niektorých trasách sú tiež k dispozícii LCD televízory a hudba.

Trajekty vyrazia z terminálu Padang Bai vo východnom Bali a plávajú do turistického rezortu Senggigi na ostrove Lombok, rovnako ako aj na dva Gili ostrovy - Gili Trawangan a Gili Air. Lode na všetkých trasách premávajú denne, po celý rok a čas plavby je okolo 2 hodím 30 minút.

Na požiadanie Marina Srikandi poskytuje aj bezplatnú dopravu do Padang Bai z ostatných hlavných turistických oblastí východného a južného Bali.

Ste na dovolenke na Bali a hľadáte dobrodružstvo? Marina Srikandi Vás zavedie k skrytým indonézskym klenotom - ostrovom Lombok a Gili - za rozumnú cenu!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Marina Srikandi s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Marina Srikandi s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.