COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marina Srikandi

Marina Srikandi ponúka vysokorýchlostnú trajektovú prepravu medzi ostrovmi dovolenkového raja - Bali, Lombok a Gili v Indonézii. O spoločnosti je známe, že je jedným z najväčších trajektových prevádzkovateľov v regióne a môže sa pýšiť profesionalitou aj vďaka skúseným kapitánom a ich posádke.

Spoločnosť Marina Srikandi, ktorá bola založená v decembri roku 2010, využíva 4 ultramoderné plavidlá. Všetky poskytujú príjemnú cestu, pretože sú špeciálne navrhnuté tak, aby zvládli indonézsku vodu. Na palube nájdete klimatizované priestory na sedenie, priestrannú “slnečnú terasu”, toaletu a najnovšie bezpečnostné vybavenie. Na niektorých trasách sú tiež k dispozícii LCD televízory a hudba.

Trajekty vyrazia z terminálu Padang Bai vo východnom Bali a plávajú do turistického rezortu Senggigi na ostrove Lombok, rovnako ako aj na dva Gili ostrovy - Gili Trawangan a Gili Air. Lode na všetkých trasách premávajú denne, po celý rok a čas plavby je okolo 2 hodím 30 minút.

Na požiadanie Marina Srikandi poskytuje aj bezplatnú dopravu do Padang Bai z ostatných hlavných turistických oblastí východného a južného Bali.

Ste na dovolenke na Bali a hľadáte dobrodružstvo? Marina Srikandi Vás zavedie k skrytým indonézskym klenotom - ostrovom Lombok a Gili - za rozumnú cenu!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Marina Srikandi s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Marina Srikandi s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.