Marlin Fast Boat
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Marlin Fast Boat

Spoločnosť Marlin Lembongan Cruiser, ktorá bola založená v roku 2012, poskytuje dennú prepravu na vysokorýchlostných trajektoch medzi plážou Sanur na juhovýchode Bali a Nusa Lembongan, ostrovčekom iba kúsok od severozápadného pobrežia ostrova Nusa Penida v Indonézii.

Ľoď je poháňaná motorom so silou 750 koní a môže prepraviť 35 cestujúcich. Marlin Lembongan Cruiser sa prepraví z Bali do Lembonganu len za pol hodinu, pričom môže po ceste zastaviť aj na niektorých iných miestach.

Čln je vybavený bezpečnostnými prvkami vrátane záchranných člnov, viest a kolies a dobre informovaný kapitán a posádka Vám na palube pomôžu s akýmikoľvek problémami. Počas cesty si môžete vybrať, či chcete ležať na slnku na hornej palube, alebo relaxovať v pohodlných sedadlách na spodnej palube lode.

Lembongan sa rýchlo stáva jednou z najobľúbenejších destinácií v krajine, pričom poskytuje ideálne podmienky pre surfovanie a šnorchlovanie. Ponúka tiež uvoľnenejšiu atmosféru než rušné letoviská na Bali, takže je to fantastické miesto na jednodňový výlet.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Marlin Fast Boat s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Marlin Fast Boat

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.