COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mediterranea Pitiusa

Mediterranea Pitiusa zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú prepravu medzi Baleárskymi ostrovmi Ibiza a Formentera.

Spoločnosť vlastní štyri lode, ktoré sa plavia dvomi rôznymi trasami. Prvá "Jet Line" sa preplaví 70 km úsekom medzi Ibizou a prístavom La Savina (Formentera) za 25 minút. Druhá loď "Express Line", prepláva medzi dvoma ostrovami už za 35 minút. Najväčšia loď vo flotile Mediterranea Pitiusa je “Blau de Formentera”, ktoré má nosnosť 319 cestujúcich a dosahuje rýchlosť až 30 uzlov.

Plavby sa uskutočňujú počas celého roku s výnimkou Vianoc a novoročného dňa. Počas letnej dovolenkovej sezóny sa frekvencia plavieb zvyšuje.

Názov spoločnosti je odvodený od ostrovov Islas Pitiusas (známe aj ako Píniové ostrovy), do ktorých patria južné Baleárske ostrovy Ibiza, Formentera a Espalmador.

V prípade záujmu Mediterranea Pitiusa ponúka na prenájom aj motocykle. Príďte si teda vychutnať úžasné a nedotknuté pláže ostrova Formentera.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Mediterranea Pitiusa, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Mediterranea Pitiusa. Ak je to možné, taktiež porovnáme Mediterranea Pitiusa s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Mediterranea Pitiusa

Všetky trasy Mediterranea Pitiusa