COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

MOL Ferry

MOL Ferry prevádzkuje vnútroštátnu trajektovú dopravu v Japonsku, ktorá prepája hlavný ostrov Honšú so severným ostrovom Hokkaidó, pričom sa plaví medzi ich prístavmi Tomakomai a Oarai až dvanásťkrát týždenne.

Trajektová preprava MOL je zabezpečená loďou Sunflower, ktorá so svojimi elegantnými kabínami a vybavením, aké by ste očakávali v hoteli a nie na palube lode, určite patrí k tým luxusnejším plavidlám vôbec.

Na lodi je viac možností ubytovania - od kajút štandardnej ekonomickej triedy až po deluxe apartmány. Kajuty sú dostupné v západnom štýle, tie majú vybavenie ako hotelová izba alebo v japonskom štýle, tie zas majú tradičné podlahy tatami. Ak však nechcete kajutu, máte možnosť si rezervovať posteľ vo veľkej a pohodlnej miestnosti so základným vybavením.

Počas večernej plavby sa v reštaurácii ponúkajú tradičné japonské jedlá, ako aj čínske a západné pokrmy, všetko formou bufetov.

V palubnom obchode si tiež môžete zakúpiť suveníry, hygienické potreby a ďalšie veci.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti MOL Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky MOL Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy MOL Ferry