MOL Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

MOL Ferry

MOL Ferry prevádzkuje vnútroštátnu trajektovú dopravu v Japonsku, ktorá prepája hlavný ostrov Honšú so severným ostrovom Hokkaidó, pričom sa plaví medzi ich prístavmi Tomakomai a Oarai až dvanásťkrát týždenne.

Trajektová preprava MOL je zabezpečená loďou Sunflower, ktorá so svojimi elegantnými kabínami a vybavením, aké by ste očakávali v hoteli a nie na palube lode, určite patrí k tým luxusnejším plavidlám vôbec.

Na lodi je viac možností ubytovania - od kajút štandardnej ekonomickej triedy až po deluxe apartmány. Kajuty sú dostupné v západnom štýle, tie majú vybavenie ako hotelová izba alebo v japonskom štýle, tie zas majú tradičné podlahy tatami. Ak však nechcete kajutu, máte možnosť si rezervovať posteľ vo veľkej a pohodlnej miestnosti so základným vybavením.

Počas večernej plavby sa v reštaurácii ponúkajú tradičné japonské jedlá, ako aj čínske a západné pokrmy, všetko formou bufetov.

V palubnom obchode si tiež môžete zakúpiť suveníry, hygienické potreby a ďalšie veci.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti MOL Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky MOL Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.