COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Montenegro Lines

Montenegro Lines ponúka celoročnú trajektovú prepravu v Jadranskom mori, spájajúcu Čiernu Horu s Talianskom, z prístavu Bar na juhovýchod do Bari v "podpätku" Talianska.

Trajekty spoločnosti Montenegro Lines sa plavia z Bari (Taliansko) do prístavu Bar (Čierna Hora) po celý rok a to približne trikrát týždenne v každom smere.

Flotila Montenegro Lines pozostáva z lodí Sveti Stefan I a Sveti Stefan II, ktoré okrem iného ponúkajú ubytovanie s luxusným moderným nábytkom a dvojlôžkovými alebo jednolôžkovými kajutami, čo zjednodušuje nocľah počas plavby, ktorá zvyčajne trvá 9 hodín. Cestujúci môžu tiež využívať reštauráciu s kompletným servisom s ponukou mnohých talianskych klasikov, zatiaľ čo pri pohľade na Jadranské more je k dispozícii výber barov, ktoré ponúkajú občerstvenie.

Pri príchode do mesta Bar sa začínajú na horizonte objavovať zeleňou pokryté hory a pláže s modrou vlajkou, úchvatné zrúcaniny ukryté v horách a pobrežné mestá so strechami z terakoty. Na spiatočnej plavbe do Bari budete mať zase možnosť obdivovať nádherný zámok či idylické Staré Mesto a grandióznymi bulvármi, za ktoré si mesto vyslúžilo prezývku "Bologna juhu".

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Montenegro Lines, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Montenegro Lines. Ak je to možné, taktiež porovnáme Montenegro Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi.