Montenegro Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Montenegro Lines

Montenegro Lines ponúka celoročnú trajektovú prepravu v Jadranskom mori, spájajúcu Čiernu Horu s Talianskom, z prístavu Bar na juhovýchod do Bari v "podpätku" Talianska.

Trajekty spoločnosti Montenegro Lines sa plavia z Bari (Taliansko) do prístavu Bar (Čierna Hora) po celý rok a to približne trikrát týždenne v každom smere.

Flotila Montenegro Lines pozostáva z lodí Sveti Stefan I a Sveti Stefan II, ktoré okrem iného ponúkajú ubytovanie s luxusným moderným nábytkom a dvojlôžkovými alebo jednolôžkovými kajutami, čo zjednodušuje nocľah počas plavby, ktorá zvyčajne trvá 9 hodín. Cestujúci môžu tiež využívať reštauráciu s kompletným servisom s ponukou mnohých talianskych klasikov, zatiaľ čo pri pohľade na Jadranské more je k dispozícii výber barov, ktoré ponúkajú občerstvenie.

Pri príchode do mesta Bar sa začínajú na horizonte objavovať zeleňou pokryté hory a pláže s modrou vlajkou, úchvatné zrúcaniny ukryté v horách a pobrežné mestá so strechami z terakoty. Na spiatočnej plavbe do Bari budete mať zase možnosť obdivovať nádherný zámok či idylické Staré Mesto a grandióznymi bulvármi, za ktoré si mesto vyslúžilo prezývku "Bologna juhu".

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Montenegro Lines, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Montenegro Lines. Ak je to možné, taktiež porovnáme Montenegro Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.