Ospravedlňujeme sa, ale Motril - Tangier Med služby už nie sú dostupné.
...

Trajekty do Motril - Tangier Med

Linka Motril - Tangier Med bola prevádzkovaná spoločnosťou FRS.

Hoci táto trajektová preprava nie je v súčasnosti k dispozícii, ako najväčšia nezávislá stránka porovnávajúca trajekty, ktorá spolupracuje s väčšinou trajektových spoločnosti, sme Vám schopní ponúknuť alternatívnu plavbu plaví sa z Španielsko alebo do Maroko, detaily ktorej sú uvedené nižšie.

Buď kliknite na nižšie uvedené odkazy pre ďalšie informácie, alebo si v menu na ľavej strane porovnajte ceny, plavebné poriadky a hneď si aj rezervujte lístok!

Alternatívy na trase Motril - Tangier Med

Sprievodca prístavom Motril

Motril je mesto v španielskej provincii Granada. Je to druhé najväčšie mesto na pobreží Stredozemného mora, vzdialené asi 70 km od mesta Granada. Leží v blízkosti rieky Guadalfeo a pod horami Sierra Lujar, na polceste medzi Malagou a Almériou. Moril je ideálny pre turistov, ktorí chcú preskúmať pobrežnú a vnútrozemskú oblasť Andalúzie. Turisti, ktorí navštívia mesto si užívajú jeho pláže a slnečné počasie, krásne miestne výrobky a kultúrneho dedičstvo celého regiónu. Motril je tiež centrom pre Costa Tropical, a preto má výborné obchody, hypermarkety, bary, reštaurácie a nočné kluby.

Pobrežie Granady má subtropické podnebie a čisté teplé vody Stredozemného mora z neho robia ideálne miesto pre vodné športy. Potápači vydať tiež do oblasti, ktorá má stretnúť s jedným z najkrajších morských podlahy na andalúzskom pobreží.

V peknom prístave vodné športy a výlety loďou. Trajekty z prístavu odchádzajú do Melilly Al Hoceima a Nador.