Mozaic Ferry Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Mozaic Ferry Lines

Trajektová spoločnosť Mozaic Ferry Lines pláva medzi Singapurom a ostrovom Bintan a prepravuje cestujúcich cez Juhočínske more priamo do exkluzívneho rezortu Bintan Lagoon.

Trajekt sa plaví z terminálu Tanah Merah v juhovýchodnom Singapure a cesta trvá okolo 90 minút. Po príchode do cieľa vystúpite na nedotknutú pláž Pasir Panjang, potom prekročíte známy most Bintan Bridge a vojdete do rezortu cez moderný trajektový terminál. Ak cestujete s Mozaic Ferry Lines, vyhnete sa ťažkostiam spojených s verejnými terminálmi, ako sú dlhé rady pri pasovej kontrole a cestovanie verejnou dopravou.

Začnite svoju dovolenku už vstupom na palubu lode spoločnosti Mozaic Ferry Lines. Tí, ktorí využijú jej služby zároveň ostanú v rovnakom rezorte. Ostrov Bintan je súčasťou súostrovia Riau v Indonézii a pýši sa špičkovými golfovými ihriskami, vodnými športami a nádhernou holandskou koloniálnou architektúrou v jeho hlavnom meste Tanjung Pinang.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Mozaic Ferry Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.