COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mozaic Ferry Lines

Trajektová spoločnosť Mozaic Ferry Lines pláva medzi Singapurom a ostrovom Bintan a prepravuje cestujúcich cez Juhočínske more priamo do exkluzívneho rezortu Bintan Lagoon.

Trajekt sa plaví z terminálu Tanah Merah v juhovýchodnom Singapure a cesta trvá okolo 90 minút. Po príchode do cieľa vystúpite na nedotknutú pláž Pasir Panjang, potom prekročíte známy most Bintan Bridge a vojdete do rezortu cez moderný trajektový terminál. Ak cestujete s Mozaic Ferry Lines, vyhnete sa ťažkostiam spojených s verejnými terminálmi, ako sú dlhé rady pri pasovej kontrole a cestovanie verejnou dopravou.

Začnite svoju dovolenku už vstupom na palubu lode spoločnosti Mozaic Ferry Lines. Tí, ktorí využijú jej služby zároveň ostanú v rovnakom rezorte. Ostrov Bintan je súčasťou súostrovia Riau v Indonézii a pýši sa špičkovými golfovými ihriskami, vodnými športami a nádhernou holandskou koloniálnou architektúrou v jeho hlavnom meste Tanjung Pinang.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Mozaic Ferry Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Mozaic Ferry Lines