COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

MS Ferry

ENA CarFerry, alebo Northeast Asia Car Ferries, je juhokórejská trajektová spoločnosť, ktorý spája veľké prístavné mesto Busan na južnom pobreží s ostrovom Jeju v Kórejskom prielive, juhozápadne od provincie Južná Jeolla.

ENA CarFerry prepája kórejskú pevninu s najpopulárnejšou dovolenkovou destináciou v krajine, a prevádzkuje jednu z najfrekventovanejších trás v Južnej Kórei. Trajekty sa volajú Blue Star a Red Star, pričom oba sú obrovské lode, ktoré boli renovované v roku 2016. Na palube sa nachádza široký výber obchodov s výhodnými cenami, reštaurácie či karaoke miestnosti. Pokiaľ ide o ubytovanie, flotila ENA CarFerry má k dispozícii spoločné kajuty s poschodovými posteľami a tiež pohodlné súkromné kajuty.

Busan je veľké prístavné mesto, známe tým, že hostí obrovské vojenské slávností na svojom Ľudovom námestí. Okrem toho má nádherné pláže a krásne chrámy v horách, vrátane budhistickej svätyne, ktorá bola vybudovaná v roku 678. Po príchode na ostrov Jeju tu nájdete rôzne lávou vytvorené podzemné chodby, neaktívnu sopku s jazerom uprostred, luxusné plážové letoviská či úžasné vidiecke okolie.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti MS Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky MS Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy MS Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy MS Ferry