MS Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

MS Ferry

ENA CarFerry, alebo Northeast Asia Car Ferries, je juhokórejská trajektová spoločnosť, ktorý spája veľké prístavné mesto Busan na južnom pobreží s ostrovom Jeju v Kórejskom prielive, juhozápadne od provincie Južná Jeolla.

ENA CarFerry prepája kórejskú pevninu s najpopulárnejšou dovolenkovou destináciou v krajine, a prevádzkuje jednu z najfrekventovanejších trás v Južnej Kórei. Trajekty sa volajú Blue Star a Red Star, pričom oba sú obrovské lode, ktoré boli renovované v roku 2016. Na palube sa nachádza široký výber obchodov s výhodnými cenami, reštaurácie či karaoke miestnosti. Pokiaľ ide o ubytovanie, flotila ENA CarFerry má k dispozícii spoločné kajuty s poschodovými posteľami a tiež pohodlné súkromné kajuty.

Busan je veľké prístavné mesto, známe tým, že hostí obrovské vojenské slávností na svojom Ľudovom námestí. Okrem toho má nádherné pláže a krásne chrámy v horách, vrátane budhistickej svätyne, ktorá bola vybudovaná v roku 678. Po príchode na ostrov Jeju tu nájdete rôzne lávou vytvorené podzemné chodby, neaktívnu sopku s jazerom uprostred, luxusné plážové letoviská či úžasné vidiecke okolie.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti MS Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky MS Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.