COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok spája provinciu Jeju, juhokórejský ostrov pri juhu Kórejského polostrova, s Goheung County na južnom pobreží krajiny, ktorý je súčasťou provincie Jeollanam-do.

Namhae Gosok vznikla v roku 1955 ako prepravná spoločnosť na ostrove Jeju, ktorá bola všeobecne považovaná za jednu z najkrajších juhokórejskej lokalít. Teraz ponúka osobnú prepravu. Goheung linka bola pridaná do cestovného poriadku v roku 2004 a v súčasnosti je to jedna z najvyužívanejších plavieb. Namhae Gosok prevádzkuje šesť trajektov a ponúka veľký výber ubytovania vrátane súkromných dvojlôžkových izieb a zdieľaných kajút, rovnako ako veľké paluby s dostatkom miesta na sedenie.

Jeju je najväčším ostrovom v Kóreii, a stal sa jedným z najobľúbenejších prázdninových destinácií v krajine vzhľadom k jeho slnkom zaliatym plážam, krásnej prírode a luxusným hotelom. Goheung je jedným z najjužnejších regiónov na Kórejskom polostrove, ktorý zahŕňa viac ako sto päťdesiat ostrovov. Sídli tu vesmírne centrum Naro a množstvo tovární na spracovanie kôrovcov a morských rias.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Namhae Gosok Ferry, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Namhae Gosok Ferry na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Namhae Gosok Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Namhae Gosok Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Namhae Gosok Ferry