Namhae Gosok Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok spája provinciu Jeju, juhokórejský ostrov pri juhu Kórejského polostrova, s Goheung County na južnom pobreží krajiny, ktorý je súčasťou provincie Jeollanam-do.

Namhae Gosok vznikla v roku 1955 ako prepravná spoločnosť na ostrove Jeju, ktorá bola všeobecne považovaná za jednu z najkrajších juhokórejskej lokalít. Teraz ponúka osobnú prepravu. Goheung linka bola pridaná do cestovného poriadku v roku 2004 a v súčasnosti je to jedna z najvyužívanejších plavieb. Namhae Gosok prevádzkuje šesť trajektov a ponúka veľký výber ubytovania vrátane súkromných dvojlôžkových izieb a zdieľaných kajút, rovnako ako veľké paluby s dostatkom miesta na sedenie.

Jeju je najväčším ostrovom v Kóreii, a stal sa jedným z najobľúbenejších prázdninových destinácií v krajine vzhľadom k jeho slnkom zaliatym plážam, krásnej prírode a luxusným hotelom. Goheung je jedným z najjužnejších regiónov na Kórejskom polostrove, ktorý zahŕňa viac ako sto päťdesiat ostrovov. Sídli tu vesmírne centrum Naro a množstvo tovární na spracovanie kôrovcov a morských rias.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Namhae Gosok Ferry, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Namhae Gosok Ferry na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Namhae Gosok Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.