Nankai Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Nankai Ferry

Spoločnosť Nankai Ferry ponúka jedno z najdôležitejších dopravných spojení v celom Japonsku a spája prístavy Tokušima a Wakajama, v prefektúre na hlavnom ostrove v blízkosti mesta Osaka s medzinárodným letiskom. Obľúbenosť tejto trasy spočíva čiastočne v relatívne krátkom trvaní tejto plavby – plavba zaberá len 2 hodiny a táto nekomplikovaná preprava je rýchlejšia než akákoľvek pozemná alternatíva.

Operátor prevádzkuje dva hlavné trajekty na tejto frekventovanej trajektovej trase a oba majú kapacitu 427 pasažierov a 39 vozidiel, ktoré parkujú na palube o dĺžke 108 metrov a šírke 17,5 metra. Táto impozantná dĺžka nijako neobmedzuje trajektové plavidlá v ich rýchlosti – pri kompletnom naplnení môžu oba trajekty dosiahnuť rýchlosť až 21 uzlov.

Keďže trajekty zabezpečujú rýchlu prepravu, vybavenie na palube je celkom jednoduché, i keď priestory a zariadenie lode zaručuje príjemnú plavbu. Môžete si tu oddýchnuť na pohodlných sedadlách, ktoré lákajú k spánku, je tu aj dostatok priestoru na prechádzanie sa a dopriať si tu môžete rôzne jedlá a nápoje. Jednoduché zariadenie a vybavenie spolu s priateľským a pracovitým personálom sa postarajú o príjemnú plavbu.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Nankai Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Nankai Ferry

Nankai Ferry routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.