COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Nankai Ferry

Spoločnosť Nankai Ferry ponúka jedno z najdôležitejších dopravných spojení v celom Japonsku a spája prístavy Tokušima a Wakajama, v prefektúre na hlavnom ostrove v blízkosti mesta Osaka s medzinárodným letiskom. Obľúbenosť tejto trasy spočíva čiastočne v relatívne krátkom trvaní tejto plavby – plavba zaberá len 2 hodiny a táto nekomplikovaná preprava je rýchlejšia než akákoľvek pozemná alternatíva.

Operátor prevádzkuje dva hlavné trajekty na tejto frekventovanej trajektovej trase a oba majú kapacitu 427 pasažierov a 39 vozidiel, ktoré parkujú na palube o dĺžke 108 metrov a šírke 17,5 metra. Táto impozantná dĺžka nijako neobmedzuje trajektové plavidlá v ich rýchlosti – pri kompletnom naplnení môžu oba trajekty dosiahnuť rýchlosť až 21 uzlov.

Keďže trajekty zabezpečujú rýchlu prepravu, vybavenie na palube je celkom jednoduché, i keď priestory a zariadenie lode zaručuje príjemnú plavbu. Môžete si tu oddýchnuť na pohodlných sedadlách, ktoré lákajú k spánku, je tu aj dostatok priestoru na prechádzanie sa a dopriať si tu môžete rôzne jedlá a nápoje. Jednoduché zariadenie a vybavenie spolu s priateľským a pracovitým personálom sa postarajú o príjemnú plavbu.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Nankai Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Nankai Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Na palube Nankai Ferry

Všetky trasy Nankai Ferry