National Ferries Company
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

National Ferries Company

NFC (National Ferries Company) je vlastnená Ománskou vládou a ponúka trajektovú prepravu vysokorýchlostnými trajektami medzi mnohými destináciami pozdĺž pobrežia Ománu, ako sú Muscat, Khasab, Lima, Shinas, Dibba a Masirah.

Omán má 3000 km dlhé pobrežie, a preto sú služby NFC veľmi dôležité pre miestnych obyvateľov a turistov, kedže rýchle spojenie medzi prístavmi im ušetrí veľa času pri cestovaní.

NFC prevádzkuje 2 najrýchlejšie vysokorýchlostné trajekty na svete - Shinas a Hormuz, oba sú schopné dosiahnuť rýchlosť nad 55 uzlov. Tieto 65 metrov dlhé trajekty sú schopné niesť až 208 cestujúcich a 56 automobilov. Na palube nájdete výber sedadiel, je možné si vybrať z "Economy, Business and VIP" triedy, rovnako ako TV, nápoje a ľahké občerstvenie. Počas plavby si nezabudnite vychutnať nádherný výhľad na pobrežie.

Od svojho založenia v roku 2008 získala spoločnosť rad ocenení, vrátane ceny "Middle East's Responsible Tourism Award (2012), Worlds Leading Sustainable Tourism Award (2012)and World Responsible Tourism Award (2013)". Ročne spoločnosť NFC prepraví cez dvesto tisíc cestujúcich a päťdesiatdva tisíc vozidiel.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti National Ferries Company s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.