COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Nabia

Naviera Nabia je trajektová spoločnosť so sídlom v Ria de Vigo v severozápadnom Španielsku, ktorá prevádzkuje časté plavby na ostrovy Cies a Ons, známe svojim nedotknutým terénom a nepoškvrnenými piesočnatými plážami.

Najmodernejšia flotila plavidiel Naviera Nabia Vám zabezpečí pohodlnú a spoľahlivú cestu v oblasti Rías Baixas. Skladá sa z jachty a dvoch veľkých katamaránov. Na týchto plavidlách nájdete kryté aj vonkajšie priestory na sedenie, čo Vám umožní si počas Vašej plavby vychutnať nádherný výhľad na more. Nájdete tu toalety a priestranné "slnečné terasy".

Už od svojho vzniku v roku 1998 sa spoločnosť Naviera Nabia snaží, aby svojim zákazníkom poskytovala prepravu na špičkovej úrovni. S mnohými inovatívnymi nápadmi sa neustále usiluje o zlepšenie služieb pre turistov, ktorí chcú relaxovať na jedných z najpokojnejších ostrovov v krajine.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Naviera Nabia s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Naviera Nabia

Všetky trasy Naviera Nabia

Alternatívne spoločnosti a trasy