Naviera Nabia
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Naviera Nabia

Naviera Nabia je trajektová spoločnosť so sídlom v Ria de Vigo v severozápadnom Španielsku, ktorá prevádzkuje časté plavby na ostrovy Cies a Ons, známe svojim nedotknutým terénom a nepoškvrnenými piesočnatými plážami.

Najmodernejšia flotila plavidiel Naviera Nabia Vám zabezpečí pohodlnú a spoľahlivú cestu v oblasti Rías Baixas. Skladá sa z jachty a dvoch veľkých katamaránov. Na týchto plavidlách nájdete kryté aj vonkajšie priestory na sedenie, čo Vám umožní si počas Vašej plavby vychutnať nádherný výhľad na more. Nájdete tu toalety a priestranné "slnečné terasy".

Už od svojho vzniku v roku 1998 sa spoločnosť Naviera Nabia snaží, aby svojim zákazníkom poskytovala prepravu na špičkovej úrovni. S mnohými inovatívnymi nápadmi sa neustále usiluje o zlepšenie služieb pre turistov, ktorí chcú relaxovať na jedných z najpokojnejších ostrovov v krajine.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Naviera Nabia s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Naviera Nabia routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.