COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naxos - Nisyros je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Dodekanézy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Naxos - Nisyros

Trajekty z Naxos do Nisyros

V Direct Ferries sme úplne nestranní a zameriavame sa na pomoc pri vyhľadávaní najlepšieho cestovného na linke Naxos - Nisyros medzi Kykladské ostrovy a Dodekanézy jednoducho a rýchlo.

Pomocou "Vyhľadávač cien" môžete skontrolovať plavebný poriadok, dostupnosť a ceny, previesť rezerváciu trajektu na linke Naxos - Nisyros alebo môžete porovnať vybranú trasu alebo prístavy s inými možnosťami .

Získať cenovú ponuku alebo rezervovať si trajekt do Dodekanézy nemôže byť jednoduchšie. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si linku Naxos - Nisyros z ponuky na ľavej strane, potom vybrať počet cestujúcich a kliknúť na "hľadať"!

Sprievodca prístavom Naxos

Grécky ostrov Naxos je súčasťou Kykladských ostrovov, ktoré ležia v Egejskom mori. Naxos City, alebo Chora, je hlavné a najväčšie mesto ostrova, ktoré bolo vybudované v štýle amfiteátra na západnom pobreží ostrova. Mesto je tiež domovom jedného z najväčších prístavov v Egejskom mori. Je obľúbenou turistickou destináciou a turistom je tu k dispozícii veľa barov, reštaurácií a kaviarní. Po príchode na Naxos môžete po hrádzi prejsť na ostrovček Palatia, kde sa týči symbol ostrova - Portara, kamenná brána dávno zaniknutého starovekého chrámu. Pohľad na ňu je najkrajší pri západe slnka.

Ostrov je tiež známy produkciou zemiakov, vínom, likérom Kitron a obľúbeným syrom Graviera. Po celom ostrove je mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú miestne produkty a to pre množstvo turistov, ktorí ostrov navštívia.

Z prístavu na ostrove sa plavia trajekty do Pireusu (Atény) a na iné ostrovy v oblasti Kyklád.