Norled
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Norled

Norled, dcérska spoločnosť Stavangerske Dampskibsselskab, je najväčšou nórskou prepravnou a expresnou trajektovou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje spojenie medzi regiónom Oslofjorden na juhovýchode krajiny a regiónom Troms v severnom Nórsku.

Spoločnosť nedávno investovala do dizajnu úplne nových plavidiel šetrných k životnému prostrediu a tým sa stala najšetrnejšou prepravnou európskou spoločnosťou s flotilou až 80 moderných plavidiel. Od založenia v roku 2007 pod názvom Tide Sjo sa spoločnosť vypracovala na podnik s viac než 1 000 zamestnancami so sídlom v meste Stavanger a pobočkami v mestách Bergen a Oslo. Okrem obchodnej vízie, ktorá si zakladá na „dobrých cestovných zážitkoch prostredníctvom inovatívnych riešení a na hrdých zamestnancoch“ môžete od tejto spoločnosti očakávať vysoko kvalitný a nezabudnuteľný servis.

Plavba s Norled vám umožní vychutnať si tie najpokojnejšie a najčarovnejšie miesta v Nórsku – jeho svetoznáme fjordy. Tieto geologické útvary patria medzi najfascinujúcejšie miesta našej planéty a sú nasiaknuté históriou, keďže tieto isté vody testovali už dávno Vikingovia po dlhých 250 rokov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Norled, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Norled. Ak je to možné, taktiež porovnáme Norled s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Norled

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.