Norled

Norled, dcérska spoločnosť Stavangerske Dampskibsselskab, je najväčšou nórskou prepravnou a expresnou trajektovou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje spojenie medzi regiónom Oslofjorden na juhovýchode krajiny a regiónom Troms v severnom Nórsku.

Spoločnosť nedávno investovala do dizajnu úplne nových plavidiel šetrných k životnému prostrediu a tým sa stala najšetrnejšou prepravnou európskou spoločnosťou s flotilou až 80 moderných plavidiel. Od založenia v roku 2007 pod názvom Tide Sjo sa spoločnosť vypracovala na podnik s viac než 1 000 zamestnancami so sídlom v meste Stavanger a pobočkami v mestách Bergen a Oslo. Okrem obchodnej vízie, ktorá si zakladá na „dobrých cestovných zážitkoch prostredníctvom inovatívnych riešení a na hrdých zamestnancoch“ môžete od tejto spoločnosti očakávať vysoko kvalitný a nezabudnuteľný servis.

Plavba s Norled vám umožní vychutnať si tie najpokojnejšie a najčarovnejšie miesta v Nórsku – jeho svetoznáme fjordy. Tieto geologické útvary patria medzi najfascinujúcejšie miesta našej planéty a sú nasiaknuté históriou, keďže tieto isté vody testovali už dávno Vikingovia po dlhých 250 rokov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Norled, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Norled. Ak je to možné, taktiež porovnáme Norled s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Norled