COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize je trajektová spoločnosť v Belize, ktorá sa špecializuje na prevádzkovanie vodných taxíkov medzi destináciami Belize City, San Pedro, Ambergris Caye a Caye Caulker.

Zákazníkmi spoločnosti sú predovšetkým obyvatelia miest, ktorým slúži. Ocean Ferry Belize má dlhoročné skúsenosti v trajektovom priemysle a presne vie, čo to znamená plaviť sa po Karibskom mori. Úplne nová flotila pozostáva z 8 plavidiel, ktoré majú rôzne veľkosti a kapacity s dobre vyškolenými členmi posádky, ktorých cieľom je vždy poskytovať cestujúcim výnimočnú úroveň služieb.

Každá trasa spoločnosti Ocean Ferry Belize odmení cestujúcich úžasným výhľadom na tropický morský život a koraly. Sú tu prevažne pokojné vody, ktoré zabezpečujú pohodlnú a nezabudnuteľnú cestu. V súčasnosti spoločnosť organizuje 5 plavieb denne z Belize City a San Pedra na okolité krásne pobrežné ostrovy.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Ocean Ferry Belize s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Ocean Ferry Belize s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Ocean Ferry Belize

Všetky trasy Ocean Ferry Belize