Ocean Ferry Belize
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize je trajektová spoločnosť v Belize, ktorá sa špecializuje na prevádzkovanie vodných taxíkov medzi destináciami Belize City, San Pedro, Ambergris Caye a Caye Caulker.

Zákazníkmi spoločnosti sú predovšetkým obyvatelia miest, ktorým slúži. Ocean Ferry Belize má dlhoročné skúsenosti v trajektovom priemysle a presne vie, čo to znamená plaviť sa po Karibskom mori. Úplne nová flotila pozostáva z 8 plavidiel, ktoré majú rôzne veľkosti a kapacity s dobre vyškolenými členmi posádky, ktorých cieľom je vždy poskytovať cestujúcim výnimočnú úroveň služieb.

Každá trasa spoločnosti Ocean Ferry Belize odmení cestujúcich úžasným výhľadom na tropický morský život a koraly. Sú tu prevažne pokojné vody, ktoré zabezpečujú pohodlnú a nezabudnuteľnú cestu. V súčasnosti spoločnosť organizuje 5 plavieb denne z Belize City a San Pedra na okolité krásne pobrežné ostrovy.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Ocean Ferry Belize s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Ocean Ferry Belize s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.