Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 2825 trasách a z 668 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Panama

Panama sa nachádza na šiji, ktorá spája Strednú a Južnú Ameriku, pričom má Karibské more na severe s Pacifický oceán na juhu.

Známa svojím 48-mílovým kanálom, Panama tiež ponúka aj úžasnú kultúru, rôznorodú divokú zver a nádherné scenérie, čo každý rok priťahuje čoraz väčší počet návštevníkov.

Panama získala svoje meno vďaka svojej "hojnosti rýb", čo poukazuje na jej impozantnú biodiverzitu. Je domovom viac než 900 vtákov, 218 druhov cicavcov a 226 druhov plazov, rovnako ako ďalších 125 druhov zvierat, ktoré sa nevyskytujú nikde inde na svete. Národný morský park vo Veraguas ponúka fantastickú príležitosť vidieť delfíny a kosatky.

Hlavné mesto Panama City je rušná metropola s architektonickými vplyvmi z Miami. Je to osviežujúco dynamické mesto, pýšiace sa historickými ruinami, týčiacimi sa mrakodrapmi, svetoznámym kanálom a mnohými prístupovými trasami do dažďových pralesov.

V lesoch si môžete vychutnať aktivity plné adrenalínu, ako je napríklad splavovanie rieky na rafte alebo trošku pokojnejšie činnosti, ako je pozorovanie vtákov a ochutnávka kávy. Panama produkuje jedny z najlepších a najdrahších káv na svete a to vďaka svojej ideálnej tropickej klíme, vysokej nadmorskej výške a vulkanickej pôde.

Ako sa dá očakávať od takej úzkej krajiny, ako je Panama, je tu veľa dlhých, nádherných pláží. Jednu z najlepších možno nájsť v Bocas del Toro na ostrove Colon, čo je rajom pre party chtivých turistov. Na pobreží Tichého oceánu leží Boca Chica, vstupná brána do zálivu Chiriqui národného morského parku, kde nájdete stovky krásnych ostrovčekov a nedotknuté pláže.

Trajekty tu premávajú niekoľkokrát týždenne medzi Pearl Islands of Contadora, Saboga a Viveros v zálive Panamy a Panama City.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Ferry Las Perlas
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Panama