COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Panstar Cruise

PanStar Cruise ponúka tri trajektové spojenia týždenne, a to medzi japonským obchodným a kultúrnym centrom Osaka a najväčším kóreskym prístavom Busan.

Spoločnosť PanStar je od roku 2002 čoraz častejšie využívaná a poskytuje skvelý spôsob cestovania medzi týmito dvoma kultúrne rôzdielnymi krajinami. Vzhľadom na ich relatívnu blízkosť plavba trvá menej než 24 hodín, čo tiež prispieva k jej popularite.

Iba pár trajektových prepravcov v regióne sa môže pochváliť takým vybavením, ako je na palube lodi PanStar Dream. Je to vlastne plávajúci 12 poschodový hotel, ktorý má k dispozícii bufetovú reštauráciu a kaviareň, výber z kajutového ubytovania, ktorý vyhovuje všetkým rozpočtom, rovnako ako aj večernú zábavu. V bezcolnom obchode tiež môžete nájsť veľa značkových výrobkov.

Ak by Vám to náhodou nestačilo, tak Vám na trase Osaka - Busan učarí nádherný výhľad. Je to zážitok, ktorý si určite nemôžete nechať ujsť.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Panstar Cruise s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Panstar Cruise s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Panstar Cruise

Na palube Panstar Cruise

Všetky trasy Panstar Cruise