Panstar Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Panstar Cruise

PanStar Cruise ponúka tri trajektové spojenia týždenne, a to medzi japonským obchodným a kultúrnym centrom Osaka a najväčším kóreskym prístavom Busan.

Spoločnosť PanStar je od roku 2002 čoraz častejšie využívaná a poskytuje skvelý spôsob cestovania medzi týmito dvoma kultúrne rôzdielnymi krajinami. Vzhľadom na ich relatívnu blízkosť plavba trvá menej než 24 hodín, čo tiež prispieva k jej popularite.

Iba pár trajektových prepravcov v regióne sa môže pochváliť takým vybavením, ako je na palube lodi PanStar Dream. Je to vlastne plávajúci 12 poschodový hotel, ktorý má k dispozícii bufetovú reštauráciu a kaviareň, výber z kajutového ubytovania, ktorý vyhovuje všetkým rozpočtom, rovnako ako aj večernú zábavu. V bezcolnom obchode tiež môžete nájsť veľa značkových výrobkov.

Ak by Vám to náhodou nestačilo, tak Vám na trase Osaka - Busan učarí nádherný výhľad. Je to zážitok, ktorý si určite nemôžete nechať ujsť.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Panstar Cruise s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Panstar Cruise s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Panstar Cruise

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.