Phi Phi Cruiser
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser poskytuje trajektové spojenie medzi najväčším thajským ostrovom Phuket a nádhernými ostrovmi Phi Phi v Andamanskom mori, ktoré ležia neďaleko jeho juhozápadného pobrežia.

Spoločnosť Phi Phi Cruiser, založená v roku 1980, spája dve z najobľúbenejších destinácií v krajine a je jednou z najstarších trajektových spoločností v regióne. Lesnatý ostrov Phuket sa môže pochváliť jednými z najlepších pláží v Thajsku, zatiaľ čo Koh Phi Phi vyvažuje prírodnú scenériu svojím rušným nočným životom.

Pri cestovaní s Phi Phi Cruiser je Vaše pohodlie a bezpečnosť kľúčové; tím dobre vyškolených pracovníkov je vždy na palube, aby Vám pomohol s prípadnými otázkami. Moderná flotila lodí bola účelovo zostrojená, aby bola schopná plavby v Andamanskom mori.

Plavidlá majú plne klimatizované salóniky a priestranné "slnečné paluby", takže si môžete počas Vašej plavby vychutnať nádherný výhľad na blízke ostrovčeky a priezračné more.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Phi Phi Cruiser, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Phi Phi Cruiser na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Phi Phi Cruiser s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.