COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser poskytuje trajektové spojenie medzi najväčším thajským ostrovom Phuket a nádhernými ostrovmi Phi Phi v Andamanskom mori, ktoré ležia neďaleko jeho juhozápadného pobrežia.

Spoločnosť Phi Phi Cruiser, založená v roku 1980, spája dve z najobľúbenejších destinácií v krajine a je jednou z najstarších trajektových spoločností v regióne. Lesnatý ostrov Phuket sa môže pochváliť jednými z najlepších pláží v Thajsku, zatiaľ čo Koh Phi Phi vyvažuje prírodnú scenériu svojím rušným nočným životom.

Pri cestovaní s Phi Phi Cruiser je Vaše pohodlie a bezpečnosť kľúčové; tím dobre vyškolených pracovníkov je vždy na palube, aby Vám pomohol s prípadnými otázkami. Moderná flotila lodí bola účelovo zostrojená, aby bola schopná plavby v Andamanskom mori.

Plavidlá majú plne klimatizované salóniky a priestranné "slnečné paluby", takže si môžete počas Vašej plavby vychutnať nádherný výhľad na blízke ostrovčeky a priezračné more.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Phi Phi Cruiser, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Phi Phi Cruiser na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Phi Phi Cruiser s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Phi Phi Cruiser