Pontina Navigazione

Pontina Navigazione sa špecializuje na každodennú trajektovú prepravu medzi mestečkom San Felice Circeo (západné pobrežie stredného Talianska) do Ponzy, najväčšieho spomedzi Pontinských ostrovov.

Pontina Navigazione prepravuje medzi týmito krásnymi destináciami miestnych a turistov už od roku 1995, pričom plavba trvá len hodinu a plavby sa uskutočňujú každý deň. So svojim vyhovujúcim plavebným poriadkom a rýchlymi plavbami sa spoločnosť stala obľúbenou voľbou v provincii Latina.

Spoločnosť využíva elegatne navrhnuté plavidlo s názvom "Hipponion Princess", ktoré môže prepraviť až 150 sediacich cestujúcich. Má tiež klimatizovanú dolnú palubu a vonkajšiu palubu ideálnu na pozorovanie delfínov a veľrýb v kryštálovo čistých vodách Tyrhénskeho mora.

Ponza je jedným z dvoch obývaných ostrovov v Pontinskom súostroví, vzdialeného len kúsok od južného pobrežia Lazia. Môže sa pochváliť vynikajúcimi rybými reštauráciami, kde sa podávajú čerstvo ulovené ryby a malebnými, skalnatými pobrežiami so smaragdovými zátokami a nádhernou piesočnou plážou.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Pontina Navigazione s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Pontina Navigazione

Všetky trasy Pontina Navigazione