COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry je kórejská trajektová spoločnosť, ktorá spája mesto Busan s mestom na juhu Japonska-Shimonoseki-v prefektúre Yamaguchi.

Pukwan Ferry, ktorá je v súčasnosti vedúcou spoločnosťou v kórejskom prepravnom priemysle, bola založená v roku 1965, keď otvorila prvú trajektovú linku medzi Kóreou a Japonskom. Dnes je považovaná za modelovú spoločnosť, ktorá významne prispieva k národnému hospodárstvu, sociálnemu rozvoju a prosperujúcemu cestovnému ruchu.

Spoločnosť v súčasnosti dobe prevádzkuje dve luxusné plavidlá, a tieto lode majú z hľadiska vybavenia všetko, čo by ste očakávali od špičkovej trajektovej spoločnosti, takže Vaša cesta bude tak príjemná a pohodlná, ako je to len možné. Spoločnosť Pukwan Ferry je jedinečná v tom, že ako jediná v Kórei získala certifikát AEO pre komplexné riadenie bezpečnosti. V roku 1998 získala oficiálny certifikačný štatút kódu ISM z roku 1998 vďaka svojmu mottu "bezpečnosti a ochrany životného prostredia a neustálemu zlepšovaniu systému riadenia bezpečnosti."

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Pukwan Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy Pukwan Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Pukwan Ferry