Pukwan Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry je kórejská trajektová spoločnosť, ktorá spája mesto Busan s mestom na juhu Japonska-Shimonoseki-v prefektúre Yamaguchi.

Pukwan Ferry, ktorá je v súčasnosti vedúcou spoločnosťou v kórejskom prepravnom priemysle, bola založená v roku 1965, keď otvorila prvú trajektovú linku medzi Kóreou a Japonskom. Dnes je považovaná za modelovú spoločnosť, ktorá významne prispieva k národnému hospodárstvu, sociálnemu rozvoju a prosperujúcemu cestovnému ruchu.

Spoločnosť v súčasnosti dobe prevádzkuje dve luxusné plavidlá, a tieto lode majú z hľadiska vybavenia všetko, čo by ste očakávali od špičkovej trajektovej spoločnosti, takže Vaša cesta bude tak príjemná a pohodlná, ako je to len možné. Spoločnosť Pukwan Ferry je jedinečná v tom, že ako jediná v Kórei získala certifikát AEO pre komplexné riadenie bezpečnosti. V roku 1998 získala oficiálny certifikačný štatút kódu ISM z roku 1998 vďaka svojmu mottu "bezpečnosti a ochrany životného prostredia a neustálemu zlepšovaniu systému riadenia bezpečnosti."

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Pukwan Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.