Raja Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Raja Ferry

Raja Ferry je thajský prevádzkovateľ, ktorý poskytuje dopravu cez Thajský záliv od roku 1981, pričom trajekty premávajú až na 7 rôznych trasách vrátane Donsak - Koh Samui, Koh Phangan - Koh Samui a Koh Samui - letisko Surat Thani.

Spoločnosť má v súčasnosti flotilu 14 lodí a v budúcnosti plánuje počet lodí zvýšiť. Najväčšou z týchto lodí je R11, ktorá môže prepraviť až 411 cestujúcich spolu s 80 autami počas jednej cesty. Všetky lode prevádzkované spoločnosťou Raja Ferries sú určené pre vozidlá a často majú až 11 skúsených členov posádky, ktorí sa postarajú o vašu bezpečnosť počas celej cesty.

Spoločnosť Raja Ferry je tiež hrdá na bezpečnosť a na palube každého zo svojich trajektov má celý rad núdzového vybavenia vrátane záchranných viest, záchranných člnov a lekárničiek.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Raja Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Raja Ferry

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.