COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise je indonézska trajektová spoločnosť pôsobiaca na Bali, ktorá zabezpečuje pravidelné spojenie medzi Sanurom na juhovýchodnom pobreží a Nusa Lembongan, malým pobrežným ostrovom v úžine Badung.

Rozkladá sa iba 18 kilometrov od pobrežia Bali a Rocky Cruise dokončuje plavbu do Nusa Lembongan za pouhých 25 minút, 4 krát za deň v každej ceste. S takým pravidelným cestovným poriadkom je služba dokonale vhodná pre dovolenkárov a turistov, ktorí hľadajú jednoduché cestovanie medzi idylickými plážovými rezortmi na pobreží Bali, mimoriadnymi šnorchlovanými miestami a svetovými surfmi.

Čo sa týka lodí, najväčší a najrýchlejší je Rocky Star, s kapacitou 100 cestujúcich a 500 konských sietí Suzuki s dĺžkou 22 metrov. Rocky 3 nesie 40 ľudí, zatiaľ čo Rocky 1 sa používa pre menšie skupiny až do 25 cestujúcich. Každá trajektová spoločnosť má plné poistenie a medzinárodné bezpečnostné vybavenie, ktoré zahŕňa štandardné záchranné vesty, GPS systém, súpravu prvej pomoci a prstencové bóje.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Rocky Fast Cruise, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Rocky Fast Cruise. Ak je to možné, taktiež porovnáme Rocky Fast Cruise s alternatívnymi trajektovými operátormi.