Rocky Fast Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Rocky Fast Cruise

Rocky Fast Cruise je indonézska trajektová spoločnosť pôsobiaca na Bali, ktorá zabezpečuje pravidelné spojenie medzi Sanurom na juhovýchodnom pobreží a Nusa Lembongan, malým pobrežným ostrovom v úžine Badung.

Rozkladá sa iba 18 kilometrov od pobrežia Bali a Rocky Cruise dokončuje plavbu do Nusa Lembongan za pouhých 25 minút, 4 krát za deň v každej ceste. S takým pravidelným cestovným poriadkom je služba dokonale vhodná pre dovolenkárov a turistov, ktorí hľadajú jednoduché cestovanie medzi idylickými plážovými rezortmi na pobreží Bali, mimoriadnymi šnorchlovanými miestami a svetovými surfmi.

Čo sa týka lodí, najväčší a najrýchlejší je Rocky Star, s kapacitou 100 cestujúcich a 500 konských sietí Suzuki s dĺžkou 22 metrov. Rocky 3 nesie 40 ľudí, zatiaľ čo Rocky 1 sa používa pre menšie skupiny až do 25 cestujúcich. Každá trajektová spoločnosť má plné poistenie a medzinárodné bezpečnostné vybavenie, ktoré zahŕňa štandardné záchranné vesty, GPS systém, súpravu prvej pomoci a prstencové bóje.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Rocky Fast Cruise, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Rocky Fast Cruise. Ak je to možné, taktiež porovnáme Rocky Fast Cruise s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.