Rødne Fjord Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise je jednou z najväčších trajektových spoločnosti v Nórsku, ktorá ponúka plavby z mesta Bergen na západnom pobreží, do Rosendalu na južnom brehu Hardangerfjordenu.

Spoločnosť bola založená v roku 1956, a je jednou z najstarších v regióne, pričom na začiatku svojej činnosti zabezpečovala iba miestnu dopravu pre školákov. RødneFjord Cruise odvtedy mimoriadne vzrástol, teraz ponúka najrýchlejšu prepravu medzi prístavmi Bergen a Hardanger, s odchodmi po celý deň, celoročne.

Trajekt Hardangerfjord Express Vás zoberie na 2 hodinovú prehliadku cez neuveriteľne krásne fjordy a jazerá západného Nórska. Trajekt sa pohybuje medzi Bergenom a Rosendalom, mestom, ktoré sa preslávilo zámkom zo 17. storočia, ktorý je považovaný za najmenší v Škandinávii.

Rødne Fjord Cruise tiež ponúka plavby do Fleslandu, malej obce v oblasti Bergen, iba malý kúsok južne od mesta.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Rødne Fjord Cruise, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Rødne Fjord Cruise. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Rødne Fjord Cruise s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.