COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise je jednou z najväčších trajektových spoločnosti v Nórsku, ktorá ponúka plavby z mesta Bergen na západnom pobreží, do Rosendalu na južnom brehu Hardangerfjordenu.

Spoločnosť bola založená v roku 1956, a je jednou z najstarších v regióne, pričom na začiatku svojej činnosti zabezpečovala iba miestnu dopravu pre školákov. RødneFjord Cruise odvtedy mimoriadne vzrástol, teraz ponúka najrýchlejšu prepravu medzi prístavmi Bergen a Hardanger, s odchodmi po celý deň, celoročne.

Trajekt Hardangerfjord Express Vás zoberie na 2 hodinovú prehliadku cez neuveriteľne krásne fjordy a jazerá západného Nórska. Trajekt sa pohybuje medzi Bergenom a Rosendalom, mestom, ktoré sa preslávilo zámkom zo 17. storočia, ktorý je považovaný za najmenší v Škandinávii.

Rødne Fjord Cruise tiež ponúka plavby do Fleslandu, malej obce v oblasti Bergen, iba malý kúsok južne od mesta.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Rødne Fjord Cruise, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Rødne Fjord Cruise. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Rødne Fjord Cruise s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Rødne Fjord Cruise

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Rødne Fjord Cruise