Trajekty z Ronne do Swinoujscie

Trajektová trasa Ronne Swinoujscie spája Bornholm s Poľsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti TT Line sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Polferries sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hod.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Ronne Swinoujscie medzi Bornholm a Poľsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ronne - Swinoujscie

Priemerné ceny pre Ronne Swinoujscie

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Ronne Swinoujscie je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Swinoujscie

Mesto Swinoujscie sa nachádza v severozápadnej časti Poľska, pri ústí rieky Swina, na pobreží Baltského mora. Mesto je postavené na 44 ostrovoch, hoci iba tri z nich sú obývané. Tieto 3 ostrovy sú Wolin, najväčší ostrov v Poľsku, Uznam a Karsibor a približne 80 % obyvateľov mesta žije na poľskej časti ostrova Uznam. Mesto je ohraničené zálivom Štetín, Baltským morom a nemeckou hranicou a má rozlohu približne 200 km2. Swinoujscie je tiež najbližšie poľské mesto k Dánsku, vzdialenému 150 km, Švédsko je vzdialené 175 km a Berlín je vzdialený len 160 km.

Symbolom mesta je historický maják, ktorý sa nachádza na ostrove Wolin a s výškou 68 metrov je najvyšším majákom na pobreží Baltského mora. Maják bol obnovený v roku 2000 a odvtedy je otvorený pre verejnosť a poskytuje návštevníkom nádherný výhľad na mesto a okolie. Swinoujscie má najväčší a najmodernejší trajektový terminál v Poľsku s pravidelnými spojmi do destinácií v Dánsku a Švédsku.