COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ronne - Swinoujscie je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Bornholm do Poľsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ronne - Swinoujscie

    • 1 Sailing Weekly 6 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 6 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Ronne do Swinoujscie

Trajektová trasa Ronne Swinoujscie spája Bornholm s Poľsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Polferries sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti TT Line sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Ronne Swinoujscie medzi Bornholm a Poľsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Swinoujscie

Mesto Swinoujscie sa nachádza v severozápadnej časti Poľska, pri ústí rieky Swina, na pobreží Baltského mora. Mesto je postavené na 44 ostrovoch, hoci iba tri z nich sú obývané. Tieto 3 ostrovy sú Wolin, najväčší ostrov v Poľsku, Uznam a Karsibor a približne 80 % obyvateľov mesta žije na poľskej časti ostrova Uznam. Mesto je ohraničené zálivom Štetín, Baltským morom a nemeckou hranicou a má rozlohu približne 200 km2. Swinoujscie je tiež najbližšie poľské mesto k Dánsku, vzdialenému 150 km, Švédsko je vzdialené 175 km a Berlín je vzdialený len 160 km.

Symbolom mesta je historický maják, ktorý sa nachádza na ostrove Wolin a s výškou 68 metrov je najvyšším majákom na pobreží Baltského mora. Maják bol obnovený v roku 2000 a odvtedy je otvorený pre verejnosť a poskytuje návštevníkom nádherný výhľad na mesto a okolie. Swinoujscie má najväčší a najmodernejší trajektový terminál v Poľsku s pravidelnými spojmi do destinácií v Dánsku a Švédsku.