COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rottnest Express

Rottnest Express je trajektová spoločnosť spájajúca mestá Fremantle a Perth s obľúbenou turistickou destináciou Rottnest Island v západnej Austrálii.

Už od svojho založenia pred takmer 60 rokmi spoločnosť Rottnest Express získava veľa ocenení. Jej flotila sa skladá z troch moderných vysokorýchlostných osobných lodí - Starflyte, Eagle Express a Sea Eagle. Trasy, na ktorých lode premávajú, sú jedny z najdrsnejších na južnej pologuli, avšak plavidlá boli špeciálne zostrojené tak, aby boli schopné čeliť týmto podmienkam a dnes je spoločnosť Rottnest Express známa svojimi bezproblémovými, rýchlymi a bezpečnými plavby v akýchkoľvek podmienkach.

Z prístavov B-Shed Fremantle, Northport Fremantle a Barrack St Perth sa trajekty plavia niekoľkokrát denne na ostrov Rottnest, ako aj pomedzi prístavmi na pevnine. Plavby trvajú medzi 45 minútami a 2 hodinami 15 minútami. Zariadenia na palube sú obmedzené, ale TV s plochou obrazovkou a nádherný výhľad na more Vám určite spríjemnia plavbu.

Spoločnosť tiež ponúka rôzne výlety do lokalít, kde sa môžete potápať či pozorovať veľryby a lístky je možné si zarezervovať v prístave. Užite si prestávku na ostrove Rottnest, kde nájdete celý rad voľne žijúcich živočíchov a kde na Vás čakajú jedinečné zážitky!

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Rottnest Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Rottnest Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Rottnest Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Rottnest Express

Všetky trasy Rottnest Express

Alternatívne spoločnosti a trasy