Rottnest Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Rottnest Express

Rottnest Express je trajektová spoločnosť spájajúca mestá Fremantle a Perth s obľúbenou turistickou destináciou Rottnest Island v západnej Austrálii.

Už od svojho založenia pred takmer 60 rokmi spoločnosť Rottnest Express získava veľa ocenení. Jej flotila sa skladá z troch moderných vysokorýchlostných osobných lodí - Starflyte, Eagle Express a Sea Eagle. Trasy, na ktorých lode premávajú, sú jedny z najdrsnejších na južnej pologuli, avšak plavidlá boli špeciálne zostrojené tak, aby boli schopné čeliť týmto podmienkam a dnes je spoločnosť Rottnest Express známa svojimi bezproblémovými, rýchlymi a bezpečnými plavby v akýchkoľvek podmienkach.

Z prístavov B-Shed Fremantle, Northport Fremantle a Barrack St Perth sa trajekty plavia niekoľkokrát denne na ostrov Rottnest, ako aj pomedzi prístavmi na pevnine. Plavby trvajú medzi 45 minútami a 2 hodinami 15 minútami. Zariadenia na palube sú obmedzené, ale TV s plochou obrazovkou a nádherný výhľad na more Vám určite spríjemnia plavbu.

Spoločnosť tiež ponúka rôzne výlety do lokalít, kde sa môžete potápať či pozorovať veľryby a lístky je možné si zarezervovať v prístave. Užite si prestávku na ostrove Rottnest, kde nájdete celý rad voľne žijúcich živočíchov a kde na Vás čakajú jedinečné zážitky!

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Rottnest Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Rottnest Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Rottnest Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Rottnest Express routes and ports

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.