Rottnest Fast Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Rottnest Fast Ferries

Rottnest Fast Ferries prevádzkuje trajektovú prepravu z Hillarys Boat Harbour (Perth) v západnej Austrálii na ostrov Rottnest.

Rottnest je úžasná destinácia a pravdepodobne najkrajší ostrov v západnej Austrálii. 11 míľovú plavbu si môžet užiť v pohodlí plne klimatizovaného rýchleho trajektu spoločnosti Rottnest, MV Seaflyte.

35 metrov dlhý trajekt Seaflyte pojme až 300 cestujúcich a má priestory na sedenie vo vnútri, aj na vonkajších palubách. K dispozícii je tiež licencovaný bar, ktorý ponúka nápoje a rôzne občerstvenie.

Trajekt opúšťa prístav Hillarys Boat Harbour a plaví sa na východnú stranu ostrova Rottnest až štyrikrát denne v každom smere, s menej častými plavbami mimo dovolenkovej sezóny.

Prístav Hillarys Boat Harbour je vzdialený asi 20 minút severne od Perth CBD a možno ho nájsť na konci Hepburn Avenue, s bezplatným parkovaním na jeho južnej strane. Ak nemáte auto, potom zamierte na stanicu Greenwood a zoberte si autobus číslo 456 do prístavu. Ak využívate verejnú dopravu, nechajte si dostatok času na cestu. Medzi Vášim hotelom a trajektovým terminálom je tiež možné využiť bezplatný autobusový transfer. Táto služba je dostupná na požiadanie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Rottnest Fast Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.