COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rottnest Fast Ferries

Rottnest Fast Ferries prevádzkuje trajektovú prepravu z Hillarys Boat Harbour (Perth) v západnej Austrálii na ostrov Rottnest.

Rottnest je úžasná destinácia a pravdepodobne najkrajší ostrov v západnej Austrálii. 11 míľovú plavbu si môžet užiť v pohodlí plne klimatizovaného rýchleho trajektu spoločnosti Rottnest, MV Seaflyte.

35 metrov dlhý trajekt Seaflyte pojme až 300 cestujúcich a má priestory na sedenie vo vnútri, aj na vonkajších palubách. K dispozícii je tiež licencovaný bar, ktorý ponúka nápoje a rôzne občerstvenie.

Trajekt opúšťa prístav Hillarys Boat Harbour a plaví sa na východnú stranu ostrova Rottnest až štyrikrát denne v každom smere, s menej častými plavbami mimo dovolenkovej sezóny.

Prístav Hillarys Boat Harbour je vzdialený asi 20 minút severne od Perth CBD a možno ho nájsť na konci Hepburn Avenue, s bezplatným parkovaním na jeho južnej strane. Ak nemáte auto, potom zamierte na stanicu Greenwood a zoberte si autobus číslo 456 do prístavu. Ak využívate verejnú dopravu, nechajte si dostatok času na cestu. Medzi Vášim hotelom a trajektovým terminálom je tiež možné využiť bezplatný autobusový transfer. Táto služba je dostupná na požiadanie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Rottnest Fast Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Rottnest Fast Ferries

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Rottnest Fast Ferries