Safe Way Maritime
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Safe Way Maritime

Trajekt Galaxy Wave, patriaci spoločnosti Safe Way Maritime, operuje na 40 míľovej trase medzi prístavným mestom La Ceiba (Honduras) a ostrovom Roatan.

Už od svojho vzniku v polovici 90. rokov ponúka spoločnosť Safe Way Maritime spoľahlivú prepravu v súostroví Bay Islands, ktorého je ostrov Roatan súčasťou. Momentálne je Safe Way Maritime jedinou spoločnosťou plaviacou sa cez tropické vody až na Roatan.

Cestujúci majú jedinečnú príležitosť si na svojej ceste oddýchnuť a vychutnať si krásu smaragdového mora, ktoré je domovom druhého najväčšieho komplexu koralových útesov na svete.

Safe Way Maritime už mnohokrát zmodernizovala svoju flotilu lodí, plaviacich sa na tejto trase. Stále väčšie a rýchlejšie lode jej umožňujú prepraviť na ostrov viac cestujúcich v kratšom čase. Galaxy Wave je 46 metrový katamarán s kapacitou 460 cestujúcich a plavba trvá len 70 minút.

Na palube nájdete 250 štandardných miest, ktoré sa nachádzajú v príjemnom klimatizovanom priestore na spodnej palube. Cestujúci prvej triedy sú na Galaxy Wave umiestnení na druhom poschodí a majú nádherný výhľad. Kapacita je tu 60 miest. Navyše na hornej palube lode je aj ďalších vonkajších 150 miest. Občerstvenia a nápoje sú k dispozícii v termináloch a na palube trajektu. Ak nemáte chuť pozorovať krásny výhľad počas plavby, zabavia Vás televízie, ktoré sa nachádzajú v kajutách oboch tried.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Safe Way Maritime s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.