Scoot Fast Cruises
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises je vedúcim trajektovým prevádzkovateľom v Indonézii, špecializujúcim sa na plavby medzi ostrovmi Bali, Lombok, Gili Trawangan a Gili Air.

Od roku 2004, kedy bola Scoot Fast Cruises založená, sa stala najviac oceňovanou trajektovou spoločnosťou v Indonézii, pričom za posledných 5 rokov získala titul "najvýznamnejšieho prevádzkovateľa". K zisku tohto pôsobivého ocenenia prispel vyhovujúci plavebný poriadok, 40 rokov skúseností v cestovnom ruchu, a zároveň vynikajúca úroveň zákazníckych služieb.

Scoot Fast Cruises, ako aj názov spoločnosti napovedá, využíva vysokorýchlostné plavidlá, vrátane moderných a luxusných katamaránov a rôznych rýchlych člnov, ktoré sú všetky plne vybavené najnovšími technológiami, čo napomáha spoločnosti k tým najlepším bezpečnostným štandartom.

Rovnako ako spoľahlivú trajektovú prepravu ponúka spoločnosť skvelé zľavy na šnorchlovanie, ubytovanie a výlety po ostrove, pričom využíva svoju loď so skleneným dnom, ktorá je ideálna na skúmanie množstva farebnejších rýb a koralových útesov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Scoot Fast Cruises, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Scoot Fast Cruises. Ak je to možné, taktiež porovnáme Scoot Fast Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.