COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Scoot Fast Cruises

Scoot Fast Cruises je vedúcim trajektovým prevádzkovateľom v Indonézii, špecializujúcim sa na plavby medzi ostrovmi Bali, Lombok, Gili Trawangan a Gili Air.

Od roku 2004, kedy bola Scoot Fast Cruises založená, sa stala najviac oceňovanou trajektovou spoločnosťou v Indonézii, pričom za posledných 5 rokov získala titul "najvýznamnejšieho prevádzkovateľa". K zisku tohto pôsobivého ocenenia prispel vyhovujúci plavebný poriadok, 40 rokov skúseností v cestovnom ruchu, a zároveň vynikajúca úroveň zákazníckych služieb.

Scoot Fast Cruises, ako aj názov spoločnosti napovedá, využíva vysokorýchlostné plavidlá, vrátane moderných a luxusných katamaránov a rôznych rýchlych člnov, ktoré sú všetky plne vybavené najnovšími technológiami, čo napomáha spoločnosti k tým najlepším bezpečnostným štandartom.

Rovnako ako spoľahlivú trajektovú prepravu ponúka spoločnosť skvelé zľavy na šnorchlovanie, ubytovanie a výlety po ostrove, pričom využíva svoju loď so skleneným dnom, ktorá je ideálna na skúmanie množstva farebnejších rýb a koralových útesov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Scoot Fast Cruises, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Scoot Fast Cruises. Ak je to možné, taktiež porovnáme Scoot Fast Cruises s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Scoot Fast Cruises