Sea Las Perlas
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sea Las Perlas

Spoločnosť Sea Las Perlas prevádzkuje trajekty v oblasti Panamského prieplavu v strednej Amerike, pričom prepája ostrovy Perlového súostrovia - San Miguel, Contadora a Viveros s hlavným mestom Panama City.

Spoločnosť má sídlo v oblasti Amador v Panama City, a trajekty Sea Las Perlas smerujú z jachtárskeho klubu Balbao, juhozápadne od rušného centra mesta. Na tejto trase operuje veľký katamarán a plavba zvyčajne trvá deväťdesiat minút až dve hodiny.

Trajekt bol navrhnutý s veľkým vonkajším priestorom a dlhými lavicami, čo maximalizuje priestor a pohodlie, čo ocenia hlavne cestujúci s deťmi. Zároveň si na palube môžete vychutnať vodu, rôzne nealkoholické nápoje či iné občerstvenie.

Perlové súostrovie ponúka celoročnú zábavu v slnečnom prostredí a môže sa pochváliť jednými z najlepších pláží a možností na potápanie na svete. Hoci je táto destinácia nesmierne populárna medzi turistami, je tu možné nájsť aj kľud, a to vďaka veľkému množstvu skrytých zátok a pláží.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sea Las Perlas s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.