COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea Las Perlas

Spoločnosť Sea Las Perlas prevádzkuje trajekty v oblasti Panamského prieplavu v strednej Amerike, pričom prepája ostrovy Perlového súostrovia - San Miguel, Contadora a Viveros s hlavným mestom Panama City.

Spoločnosť má sídlo v oblasti Amador v Panama City, a trajekty Sea Las Perlas smerujú z jachtárskeho klubu Balbao, juhozápadne od rušného centra mesta. Na tejto trase operuje veľký katamarán a plavba zvyčajne trvá deväťdesiat minút až dve hodiny.

Trajekt bol navrhnutý s veľkým vonkajším priestorom a dlhými lavicami, čo maximalizuje priestor a pohodlie, čo ocenia hlavne cestujúci s deťmi. Zároveň si na palube môžete vychutnať vodu, rôzne nealkoholické nápoje či iné občerstvenie.

Perlové súostrovie ponúka celoročnú zábavu v slnečnom prostredí a môže sa pochváliť jednými z najlepších pláží a možností na potápanie na svete. Hoci je táto destinácia nesmierne populárna medzi turistami, je tu možné nájsť aj kľud, a to vďaka veľkému množstvu skrytých zátok a pláží.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sea Las Perlas s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy Sea Las Perlas

Všetky trasy Sea Las Perlas