COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea's Young

Sea Young patrí k najvýznamnejším čínskym trajektovým spoločnostiam. Sídli v delte Perlovej rieky v juhovýchodnej Číne a spája prístav Humen, v provincii Dongguan, s letiskom Hong Kong.

Spoločnosť, ktorá je vlastnená vládou, bola založená v roku 1984 a môže sa pochváliť desiatkami rokov skúseností v oblasti zabezpečovania vysokorýchlostných trajektových služieb. Okrem toho sa zamestnanci skladajú z profesionálov, ktorí neustále hľadajú spôsoby, ako inovovať spoločnosť, čo zabezpečuje jej sústavné zlepšovanie.

V roku 2003 Sea Young začal spolupracovať s letiskom Hong Kong, čím sa stal priekopníkom úplne nového globálneho spôsobu dopravy známej ako "námorno-letecká doprava", takže je ešte jednoduchšie pre medzinárodných návštevníkov, ktorí prilietavajú z viac ako 150 rôznych krajín, prepraviť sa cez ústie Perlovej rieky.

Cesta z letiska do prístavu Humen trvá iba 60 minút. Táto obľúbená trasa je prevádzkovaná 2 vysokorýchlostnými osobnými trajektami. Loď pomenovaná Taijian bola navrhnutá v Austrálii a ponúka výber ubytovania - od štandardných kajút až po VIP kajuty, ktoré zahŕňajú bezplatné stravovanie a prioritné nalodenie a vylodenie sa. Trajekt má kapacitu 318 cestujúcich. Dongtai’an je ďalším luxusným, vysokorýchlostným osobným trajektom, ktorý bol postavený v Singapure a uvedený do prevádzky v roku 1993. Loď ponúka obyčajné kajuty aj kajuty prvj triedy, s veľkými LCD televízormi a nastaviteľnými, pohodlnými sedadlami, ako aj prednostné nalodenie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sea's Young s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Sea's Young