Sea's Young
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sea's Young

Sea Young patrí k najvýznamnejším čínskym trajektovým spoločnostiam. Sídli v delte Perlovej rieky v juhovýchodnej Číne a spája prístav Humen, v provincii Dongguan, s letiskom Hong Kong.

Spoločnosť, ktorá je vlastnená vládou, bola založená v roku 1984 a môže sa pochváliť desiatkami rokov skúseností v oblasti zabezpečovania vysokorýchlostných trajektových služieb. Okrem toho sa zamestnanci skladajú z profesionálov, ktorí neustále hľadajú spôsoby, ako inovovať spoločnosť, čo zabezpečuje jej sústavné zlepšovanie.

V roku 2003 Sea Young začal spolupracovať s letiskom Hong Kong, čím sa stal priekopníkom úplne nového globálneho spôsobu dopravy známej ako "námorno-letecká doprava", takže je ešte jednoduchšie pre medzinárodných návštevníkov, ktorí prilietavajú z viac ako 150 rôznych krajín, prepraviť sa cez ústie Perlovej rieky.

Cesta z letiska do prístavu Humen trvá iba 60 minút. Táto obľúbená trasa je prevádzkovaná 2 vysokorýchlostnými osobnými trajektami. Loď pomenovaná Taijian bola navrhnutá v Austrálii a ponúka výber ubytovania - od štandardných kajút až po VIP kajuty, ktoré zahŕňajú bezplatné stravovanie a prioritné nalodenie a vylodenie sa. Trajekt má kapacitu 318 cestujúcich. Dongtai’an je ďalším luxusným, vysokorýchlostným osobným trajektom, ktorý bol postavený v Singapure a uvedený do prevádzky v roku 1993. Loď ponúka obyčajné kajuty aj kajuty prvj triedy, s veľkými LCD televízormi a nastaviteľnými, pohodlnými sedadlami, ako aj prednostné nalodenie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sea's Young s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.