Sealink
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sealink

Spoločnosť Sealink Travel Group spája hlavné symboly Austrálie so svetom a to prostredníctvom svojich trajektových operátorov Kangaroo Island, Queensland a Northern Trajectory.

S viac ako dvomi miliónmi prepravených cestujúcich ročne je Sealink Travel Group jednou z najlepších a najznámejších austrálskych spoločností.

Sealink Kangaroo Island prepája juh austrálskej pevniny so svetoznámym Klokaním ostrovom. Má k dispozícii dva účelové trajekty a preprava na ostrov trvá okolo 45 minút, pričom lode premávajú až 12 krát denne. Tieto moderné trajekty sú schopné uniesť až 350 cestujúcich.

Sealink Queensland využíva na prepojenie Townsville s Magnetickým ostrovom tri vysokorýchlostné plavidlá, ktoré sa plavia až 18 krát za deň.

Sealink Northern Territory poskytuje trajektovú prepravu medzi Darwinom a ostrovmi Tiwi a plavba trvá okolo dve a pol hodiny.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Sealink s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.