COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink

Spoločnosť Sealink Travel Group spája hlavné symboly Austrálie so svetom a to prostredníctvom svojich trajektových operátorov Kangaroo Island, Queensland a Northern Trajectory.

S viac ako dvomi miliónmi prepravených cestujúcich ročne je Sealink Travel Group jednou z najlepších a najznámejších austrálskych spoločností.

Sealink Kangaroo Island prepája juh austrálskej pevniny so svetoznámym Klokaním ostrovom. Má k dispozícii dva účelové trajekty a preprava na ostrov trvá okolo 45 minút, pričom lode premávajú až 12 krát denne. Tieto moderné trajekty sú schopné uniesť až 350 cestujúcich.

Sealink Queensland využíva na prepojenie Townsville s Magnetickým ostrovom tri vysokorýchlostné plavidlá, ktoré sa plavia až 18 krát za deň.

Sealink Northern Territory poskytuje trajektovú prepravu medzi Darwinom a ostrovmi Tiwi a plavba trvá okolo dve a pol hodiny.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Sealink s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Sealink