Sealink Kangaroo Island
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sealink Kangaroo Island

Spoločnosť Sealink prevádzkuje osobnú a nákladnú trajektovú dopravu medzi južnou Austráliou a Kengurím ostrovom (Kangaroo Island). Každodenné plavby (s výnimkou 25.12.) sa uskutočňujú medzi Cape Jervis, južne od Adelaide a Penneshaw, na východnej strane Kangaroo Island.

S 12 plavbami denne v každom smere a dvomi modernými trajektami - Sealion 2000 a Spirit of Kangaroo Island – Vám plavba so Sealink cez úžinu Backstairs Passage bude trvať iba 45 minút. Na palube si môžete dopriať horúci nápoj alebo občerstvenie z plne licencovanej kaviarne, pokochať sa nádherným výhľadom na more, alebo využiť bezplatné Wi-Fi.

Kangaroo Island je tretím najväčším austrálskym ostrovom a určite patrí k miestam, ktoré musíte navštíviť. Nastúpte na trajekt a preskúmajte ostrov svojím vlastným tempom v pohodlí Vášho vlastného vozidla. Ak však chcete, turistickí sprievodcovia Vás môžu informovať o výletoch, ktoré Sealink uskutočňuje.

Spoločnosť bola založená v roku 1989, kedy odkúpila prevádzku spoločnosti Philanderer Ferries, ktorá svojimi loďami prepájala austrálsku pevninu a Kangaroo Island už od 70. rokov. Vďaka najmodernejším účelovým plavidlám Sealink v súčasnosti poskytuje rýchlejšie, pohodlnejšie a spoľahlivejšie plavby.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Sealink Kangaroo Island, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Sealink Kangaroo Island na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Sealink Kangaroo Island s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.