COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink Kangaroo Island

Spoločnosť Sealink prevádzkuje osobnú a nákladnú trajektovú dopravu medzi južnou Austráliou a Kengurím ostrovom (Kangaroo Island). Každodenné plavby (s výnimkou 25.12.) sa uskutočňujú medzi Cape Jervis, južne od Adelaide a Penneshaw, na východnej strane Kangaroo Island.

S 12 plavbami denne v každom smere a dvomi modernými trajektami - Sealion 2000 a Spirit of Kangaroo Island – Vám plavba so Sealink cez úžinu Backstairs Passage bude trvať iba 45 minút. Na palube si môžete dopriať horúci nápoj alebo občerstvenie z plne licencovanej kaviarne, pokochať sa nádherným výhľadom na more, alebo využiť bezplatné Wi-Fi.

Kangaroo Island je tretím najväčším austrálskym ostrovom a určite patrí k miestam, ktoré musíte navštíviť. Nastúpte na trajekt a preskúmajte ostrov svojím vlastným tempom v pohodlí Vášho vlastného vozidla. Ak však chcete, turistickí sprievodcovia Vás môžu informovať o výletoch, ktoré Sealink uskutočňuje.

Spoločnosť bola založená v roku 1989, kedy odkúpila prevádzku spoločnosti Philanderer Ferries, ktorá svojimi loďami prepájala austrálsku pevninu a Kangaroo Island už od 70. rokov. Vďaka najmodernejším účelovým plavidlám Sealink v súčasnosti poskytuje rýchlejšie, pohodlnejšie a spoľahlivejšie plavby.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Sealink Kangaroo Island, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Sealink Kangaroo Island na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Sealink Kangaroo Island s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Sealink Kangaroo Island

Všetky trasy Sealink Kangaroo Island

Alternatívne spoločnosti a trasy