COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink Northern Territory

Spoločnosť Sealink Northern Territory poskytuje cestujúcim ten najrýchlejší spôsob prepravy medzi mestom Darwin, Mandorah a ostrovmi Tiwi.

Sealink Vás prepraví z terminálu do terminálu na svojich vysokorýchlostných katamaránoch, 14 krát denne do Mandorah a 3 krát týždenne na ostrovy Tiwi.

Flotila Sealink Northern Territory zahŕňa trajekt Tiwi Mantawi, ktorý má nosnosť až 195 cestujúcich a plaví sa rýchlosťou až 24 uzlov, rovnako ako menšie plavidlo James Grant, ktoré má kapacitu 110 cestujúcich. Na palube Tiwi Mantawi nájdete kaviareň, výber zo sedadiel v klimatizovaných kajutách s veľkými televízormi, vonkajšie posedenie na hornej "slnečnej" terase a súkromnú klimatizovanú kabínu na hornej palube. Menšia loď James Grant je vybavená klimatizovanou hlavnou kajutou, rovnako ako vonkajším posedením na "slnečnej terase". Počas cesty si tiež na palube môžete zakúpiť občerstvenie a studené nápoje.

Okrem toho, že Vás spoločnosť Sealink Northern Territory pohodlne prepraví, je tiež špecialistom na ostrovy Tiwi a môže Vám ponúknuť veľké množstvo informácií o tejto destinácii.Sealink Vás prepraví z terminálu do terminálu na svojich vysokorýchlostných katamaránoch,

14 krát denne do Mandorah a 3 krát týždenne na ostrovy Tiwi.

Flotila Sealink Northern Territory zahŕňa trajekt Tiwi Mantawi, ktorý má nosnosť až 195 cestujúcich a plaví sa rýchlosťou až 24 uzlov, rovnako ako z menšieho plavidla James Grant, ktoré má kapacitu 110 cestujúcich. Na palube Tiwi Mantawi nájdete kaviareň, výber zo sedadiel v klimatizovaných kajutách s veľkými televízormi, vonkajšie posedenie na hornej "slnečnej" terase a súkromnú klimatizovanú kabínu na hornej palube. Menšia loď James Grant je vybavená klimatizovanou hlavnou kajutou, rovnako ako vonkajším posedením na "slnečnej terase". Počas cesty si tiež môžete zakúpiť občerstvenie a studené nápoje.

Okrem toho, že Vás spoločnosť Sealink Northern Territory pohodlne prepraví, je tiež špecialistom na ostrovy Tiwi a môže Vám ponúknuť veľké množstvo informácií o tejto destinácii.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Sealink Northern Territory, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Sealink Northern Territory. Ak je to možné, taktiež porovnáme Sealink Northern Territory s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Sealink Northern Territory

Všetky trasy Sealink Northern Territory