Sealink Queensland
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sealink Queensland

Austrálska spoločnosť Sealink Queensland poskytuje vysokorýchlostné spojenie medzi mestom Townsville a prístavom Nelly Bay (Magentický ostrov).

Sealink Queensland je súčasťou Sealink Travel Group, jednej z najdynamickejších dopravných spoločností v Austrálii.

So svojou flotilou, ktorá sa skladá z troch vysokorýchlostných katamaránov s nosnosťou až tristo cestujúcich, Sealink uskutočňuje až 18 plavieb na Magnetic Island, pričom plavba trvá iba okolo dvadsať minút. Na palube trojpodlažných katamaránov Sealink Queensland nájdete bar, WC, klimatizáciu a "slnečnú terasu".

Townsville je hlavné mesto severného Queenslandu a ideálnou vstupnou bránou do Veľkého bariérového útesu. Lode Sealink odchádzajú z terminálu Breakwater v Townsville (s veľmi dobrou dostupnosťou pre autobusy, taxíky a transfery) a plavia sa do terminálu Nelly Bay na juhovýchode Magnetického ostrova. Po príchode do prístavu Nelly Bay majú cestujúci možnosť objednať si prehliadku ostrova, prenocovať či prenajať si auto na recepcii spoločnosti Sealink, ktorá je umiestnená vo vnútri budovy.

Sealink Queensland je súčasťou Sealink Travel Group, jednej z najdynamickejších dopravných spoločností v Austrálii.

So svojou flotilou, ktorá sa skladá z troch vysokorýchlostných katamaránov s nosnosťou až tristo cestujúcich, prevádzkuje Sealink až do 18 plavieb na Magnetic Island, pričom plavba trvá iba dvadsať minút. Na palube katamaránov Sealink Queensland, ktorý má tri poschodia, nájdete bar, WC, klimatizáciu a "slnečnú terasu".

Townsville je hlavným mestom severného Queenslandu a ideálnou vstupnou bránou do Veľkého bariérového útesu. Lode Sealink odchádzajú z terminalu Breakwater v Townsville (ideálne dostupný verejné autobusy, taxíky a transfery) a plavia sa do terminal Nelly Bay na juhovýchode Magnetického ostrova. Po príchode do prístavu Nelly Bay majú cestujúci možnosť objednať si prehliadku ostrova, prenocovať či prenajať si auto pri pulte Sealink umiestneného vo vnútri budovy.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sealink Queensland s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sealink Queensland s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.