Sealink Rottnest
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sealink Rottnest

Čo sa cestovného ruchu týka, západné pobrežie Austrálie nie je až také lákavé ako východné pobrežie, avšak tí, ktorí sa vyberú týmto smerom, pravdepodobne narazia na spoločnosť Sealink Rottnest. Tento prevádzkovateľ sa v regióne stal uznávanou a spoľahlivou spoločnosťou poskytujúcou služby z Perthu, jedného z najnavštevovanejších miest v Austrálii, ako aj prepravu na ostrov Rottnest.

Časté plavby za veľmi prijateľné ceny lákajú mnohých cestujúcich zo západného pobrežia Austrálie. So spoločnosťou Sealink Rottnest sa určite rozhodnete cestovať aj vďaka pohodlne zariadenému interiéru lode, o ktorý sa starajú priateľskí a veselí zamestnanci. Na palube sa nachádza bar, kde sa podávajú čerstvé nápoje a občerstvenie, či už sladké alebo slané, ktoré vás počas plavby dostatočne zasýtia.

Cestujúcim so zdravotným postihnutím bude umožnené prednostné nalodenie. Plavidlá sú bezbariérové a zaručujú pohodlné nalodenie. Usilovný personál taktiež pomôže cestujúcim s batožinou, a postará sa o efektívnu a rýchlu plavbu.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sealink Rottnest s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sealink Rottnest s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.