Seatours
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Seatours

Seatours je jednou z popredných trajektových spoločností na Islande, ktorá ponúka plavby z idylického pobrežného mesta Stykkisholmur na západnom pobreží, cez záliv Breidafjordur, do Brjanslaekuru na severozápade krajiny.

Seatours začala v roku 1986 so sprievodcovskou činnosťou v okolí zálivu Breidafjordur, ale čoskoro sa rozšírila, zaviedla trajektovú dopravu a stala sa najväčšou svojho druhu na západnom pobreží Islandu.

Ferry Baldur, moderný osobný trajekt, môže prepraviť množstvo vozidiel, vrátane veľkých automobilov, prívesov a obytných áut. Počas letných mesiacov sa loď občas zastaví aj na Flatey, pôvabnom ostrovčeku plnom farebných domov z 19. storočia, kde nájdete aj hotel či mnoho druhov voľne žijúcich vtákov.

Počas letnej sezóny Seatours tiež zvyšuje počet svojich zamestnancov, a to na viac než 50 veľmi dobre informovaných členov tímu, ktorí sú tam, aby sa ubezpečili, že máte ten najpríjemnejší zážitok.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Seatours, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Seatours. Ak je to možné, taktiež porovnáme Seatours s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Seatours routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.