Seatours

Seatours je jednou z popredných trajektových spoločností na Islande, ktorá ponúka plavby z idylického pobrežného mesta Stykkisholmur na západnom pobreží, cez záliv Breidafjordur, do Brjanslaekuru na severozápade krajiny.

Seatours začala v roku 1986 so sprievodcovskou činnosťou v okolí zálivu Breidafjordur, ale čoskoro sa rozšírila, zaviedla trajektovú dopravu a stala sa najväčšou svojho druhu na západnom pobreží Islandu.

Ferry Baldur, moderný osobný trajekt, môže prepraviť množstvo vozidiel, vrátane veľkých automobilov, prívesov a obytných áut. Počas letných mesiacov sa loď občas zastaví aj na Flatey, pôvabnom ostrovčeku plnom farebných domov z 19. storočia, kde nájdete aj hotel či mnoho druhov voľne žijúcich vtákov.

Počas letnej sezóny Seatours tiež zvyšuje počet svojich zamestnancov, a to na viac než 50 veľmi dobre informovaných členov tímu, ktorí sú tam, aby sa ubezpečili, že máte ten najpríjemnejší zážitok.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Seatours, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Seatours. Ak je to možné, taktiež porovnáme Seatours s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Seatours